Bukmacher eWinner - poznaj kod promocyjny i nowy ekstra bonus

Sporo osób wybiera tego właśnie bukmachera internetowego. Masz zasadniczo podobne plany? Nie wiesz jednak, czy ta firma bukmacherska jest w 100% legalna? W takim razie nie ryzykuj. Zapoznaj się z naszym tekstem i wyciągnij konstruktywne wnioski. Dowiedz się także o oferowanych promocjach. Czy warto z nich skorzystać? Na co można liczyć w praktyce?

Czy ten podmiot hazardowy jest legalny?

Od takiego zagadnienia warto w ogóle rozpocząć dyskusję na temat tego coraz popularniejszego bukmachera internetowego. Warto zaznaczyć, że eWinner na szczęście działa zgodnie z przepisami. Już ponad cztery lata temu została znowelizowana Ustawa Hazardowa. Obecnie wszystko jest napisane czarno na białym. Chodzi o to, jakie są warunki dotyczące legalnego oferowania zakładów wzajemnych na terenie Polski. Aby to było możliwe, trzeba m.in. złożyć wniosek i przedstawić plan na swoją działalność. Jeśli ten dokument zostanie zaakceptowany, to dany podmiot hazardowy otrzyma zezwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych. Na stronie bukmachera eWinner przeczytaliśmy, że ten podmiot posiada takie papiery już od końcówki października 2018 roku. Warto dodać, że ta firma hazardowa działa na mocy licencji PS4.6831.29.2017. W związku z tym możesz swobodnie założyć tam swoje konto bukmacherskie.

Bonus na dzień dobry od eWinner

Warto zarejestrować się w tym bukmacherze. Nie tylko ze względu na to, że ta firma hazardowa jest w 100% legalna. Dodatkowo możesz liczyć na wiele świetnych promocji. Jak je zdobyć? Tak naprawdę przed Tobą jedynie kilka prostych kroków. W pierwszej kolejności musisz zarejestrować się na stronie głównej tego bukmachera. Bez obaw. Jest to proste zadanie do wykonania. Dodatkowo szybkie i intuicyjne. Podawane informacje (w czasie rejestracji) są natomiast szczelnie przechowywane. Pamiętaj o tym, by w odpowiednim polu „wklepać” kod promocyjny ewinner. Jak on dokładnie brzmi? Na pewno go zapamiętasz. W końcu hasło to nic innego, jak nazwa tego bukmachera („EWINNER”). Dzięki temu zapewnisz sobie świetne bonusy na start. Możesz np. zainkasować zakład bez ryzyka do 110 PLN. Warunki tego bonusu są bardzo proste. Możesz potem zagrać premierowy kupon bez obaw, że coś nie pójdzie po Twojej myśli. W razie przegranej Ty (jako Klient tego bukmachera) nic na tym nie stracisz.

Atrakcyjny bonus od drugiej wpłaty

Co jeszcze jest zapewnione po wpisaniu powyższego kodu promocyjnego? Firma hazardowa eWinner nieprzypadkowo jest uważana za tak hojną. Wszak możesz także otrzymać bonus 50% od drugiego depozytu. Maksymalnie do 500 PLN. Jakie są tutaj kluczowe warunki? W pierwszej kolejności należy wpłacić pieniądze. To aktywuje kolejny bonus ewinner. Jeśli zdecydujesz się na depozyt w kwocie 200 PLN, to zgarniesz dodatkowo 100 PLN itd. Co jeszcze ma tutaj znaczenie? Bonus będzie uwolniony, jeśli gracz zagra kupony za otrzymaną kwotę. Trzeba tutaj pamiętać o minimalnym kursie. Wynosi on zaś 1,50. Z kolei minimalna kwota uprawniająca do wzięcia udziału w promocji to zaś 20 PLN.

Flashscore, Mecze na żywo, Skróty meczów 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
STS bonus nowy