Cechy zakładów sportowych

Zakłady sportowe to rodzaj zakładów opartych na przewidywaniu wyniku końcowego wydarzenia sportowego. Zazwyczaj można obstawiać dowolną dyscyplinę sportową i chociaż piłka nożna, koszykówka czy tenis są najbardziej popularne, można również obstawiać inne wydarzenia sportowe, takie jak piłka ręczna, golf, wyścigi konne, hokej, futbol amerykański czy baseball i wiele innych. Obstawiać można również spotkania pozasportowe - wyniki wyborów, konkursy muzyczne, spotkania polityków itp. Wybór zakładów sportowych jest bardzo zróżnicowany i będzie odpowiadał wszystkim graczom darmowy bonus, jednak przed dokonaniem pierwszej wpłaty ważne jest, aby poznać wszystkie cechy zakładów sportowych.


Zakłady online

Zakłady sportowe są akceptowane:
 • W halach offline z obsługą kasową i ekranami do transmisji wideo wydarzeń.
 • Online z systemami, które automatycznie generują kupony predykcyjne.
Każde urządzenie z dostępem do Internetu, od laptopa po telefon, może być wykorzystane do odwiedzenia wirtualnego biura. Aby mobilne zakłady sportowe na prawdziwe pieniądze były wygodne, bukmacherzy dostosowują strony internetowe do smartfonów.


Szkoły szkolące w zakresie zakładów online

Dla początkujących, którzy nigdy nie stawiali zakładów online, istnieją specjalne zasoby wyjaśniające:
 • Sekwencja tworzenia przewidywań i zmiany kuponów;
 • Zasady wyboru wiarygodnego BK z najlepszymi bonusami;
 • Jak dokonywać transakcji pieniężnych, itp.
Nie ma potrzeby uczyć się, jak tworzyć kupony zakładów, jak wpłacać i wypłacać wygrane. Na stronach zakładów wszystkie te i inne czynności są opatrzone instrukcjami krok po kroku, aby uniknąć błędów.

Porady dla początkujących

Jeśli zdecydowałeś się na postawienie swoich pierwszych zakładów sportowych, nie spiesz się. Zastanów się, w jakiej dyscyplinie jesteś dobry. Poszukaj "swojego" sportu lub niesportowego wydarzenia w line-upie dużego biura. Obstawiaj zakłady, kiedy jesteś zrelaksowany i w odpowiednim stanie umysłu. Nie stawiaj zakładów pod wpływem chwili, kiedy jesteś zdenerwowany lub szczęśliwy. Traktuj zakłady poważnie, ale dobrze się przy tym baw.

Zakłady: Notowania i inne

Nawet jeśli jesteś zaznajomiony z pojęciem zakładów, nie spiesz się z obstawianiem zakładów sportowych online lub offline. Bądź odpowiedzialny: dowiedz się, w jaki sposób tworzone są linie i obliczane kursy, jaka jest marża bukmacherów i co jest wymagane do zarejestrowania się na stronie firmy bukmacherskiej.

Co musi wiedzieć obstawiający?

Podstawowe zalecenia dla tych, którzy zdecydowali się postawić swoje pierwsze zakłady sportowe:
 • Naucz się podstawowych pojęć związanych z zakładami - handicapy, totale, handicapy, zakłady pojedyncze, zakłady typu parlays, itp;
 • Postaw na dyscypliny, które są Ci mniej lub bardziej znane;
 • Czytaj wiadomości i analizy na głównych i renomowanych portalach;
 • Przygotuj się nie tylko na zwycięstwa, ale także na porażki. Na długich dystansach nie brakuje "czarnych pasków";
 • Poznaj zasady tworzenia bankrolla, prawidłowej alokacji bankrolla;
 • Odmawiaj stawiania na swoich "faworytów" (zawsze będziesz uprzedzony do ich wygranej).
Radzimy obstawiać sporty za pośrednictwem wirtualnych bukmacherów. W biurze online możesz uczyć się linii tak długo, jak chcesz - 24/7 w komforcie i spokoju. Wygodnie jest również bawić się w https://betonline.net.pl/total-casino-w-co-grac-jakie-sloty-najlepsze, ma ono o wiele więcej zalet niż wersja stacjonarna.

Spready bukmacherskie

Linia to zestaw wydarzeń sportowych i pozasportowych oferowanych przez dane biuro. Dla każdego zdarzenia jest określony kurs, po którym można zawrzeć zakład. Arkusze kalkulacyjne zakładów bukmacherskich różnią się między sobą takimi parametrami jak:
 • Szerokość - ilość wydarzeń i rodzajów gier: piłka nożna, piłka ręczna, wioślarstwo, rzutki, itp;
 • Głębokość - różnorodność i liczba wyników głównych i dodatkowych: remis, P1, nikt nie zdobywa punktów itd.
Stawiaj swoje zakłady na zakłady sportowe z tymi firmami, które wyróżniają się kompletnością linii. Nie ma różnicy między slotami bukmacherów offline i online. Dotyczy to również kursów. Jeśli stacjonarna strona zakładów wystawia np. kurs 2.35, to na tej samej stronie będziesz mógł również obstawić zakład z kf. 2.35.

Wzór na obliczanie kursów zakładów

Kursy bukmacherskie na zdarzenia bukmacherskie w zakładach przedmeczowych i in-play obliczane są według uniwersalnego wzoru:
 • 1 podzielone przez P, gdzie P jest prawdopodobieństwem wygrania zdarzenia
 • W BK kursy są pokazane na liniach jako ułamki dziesiętne (1.80, 6.25 itd.).
Załóżmy, że bukmacher oblicza kurs na mecz pomiędzy dwoma równie silnymi tenisistami. W tym przypadku mnożnik dla kwoty zakładu powinien wynosić 2.00 (kf. = 1 / 50, ponieważ szanse obu zawodników na wygraną wynoszą 50% do 50%). Ale w linii zobaczysz inny mnożnik - niższy. Bo od 2.00 urząd na pewno potrąci marżę. Bez tego odliczenia nie miałby żadnego zysku z rozegranych zakładów. Wszystkie 100% sumy zakładów trafi na saldo gracza.

Marża bukmachera

Marża jest gwarantowaną prowizją i obowiązkowym źródłem dochodu dla bukmachera. Wysokość "opłaty" może być różna - według uznania organizacji. Nie ma jednej ustalonej wysokości marży dla zakładów bukmacherskich. Dla wszystkich imprez prowizja jest indywidualna. Nie ma potrzeby samodzielnego ustalania marży. Szybciej i łatwiej jest porównać notowania w elektronicznych arkuszach kalkulacyjnych różnych zakładów bukmacherskich. Wyjaśnijmy, dlaczego jest to ważne:
 • Spółka A podaje na wyniku "czerwona kartka - tak" kf. 3.1;
 • Przedsiębiorstwo B oferuje za ten sam znacznik kf. 3.3;
 • Kwota zakładu wynosi, powiedzmy, $1,000.
Jeśli zdarzenie ma miejsce i sędzia pokazuje czerwoną kartkę:
 • Gość bukmachera A zarobi $3,100;
 • Gość bukmachera B zarobi $3,300.
Różnica wynosi 200$, mimo że obaj obstawiający trafili poprawnie.

Rejestracja na stronie BK

Możesz założyć konto na jednej lub kilku stronach bukmacherskich. Ale powinieneś mieć tylko jeden profil na każdej konkretnej stronie. Jeśli członkowie Twojej rodziny będą również dokonywać zakładów z tego samego komputera, tabletu lub innego urządzenia, będą musieli zalogować się do portalu używając Twojej nazwy użytkownika i hasła. Możesz założyć podwójne konto podając błędne dane pocztowe lub zły numer telefonu. Ale w takim przypadku zostaniesz zablokowany:
 • Podczas weryfikacji adresu ID;
 • Podczas weryfikacji.
Powtórna rejestracja jest poważnym naruszeniem warunków "Umowy użytkownika". Skutkiem tego może być nie tylko odmowa dostępu do myAlpari. Ale także niemożność wypłacenia pieniędzy z konta (prośby o wypłatę są składane w Strefie Osobistej). /h3>Zasady rejestracji W procesie zakładania konta nie ma nic skomplikowanego. Działać krok po kroku. Aby nie popełnić błędu:  
 • Wybierz dogodny sposób autoryzacji - poprzez portale społecznościowe, numer telefonu lub e-mail. Później będziesz mógł połączyć wszystkie swoje kontakty z Twoim profilem (poprzez myAlpari);
 • Podawaj tylko poprawne dane - imię i nazwisko, kraj/miasto zamieszkania, datę urodzenia, adres e-mail, itp. Informacje te będą wymagały potwierdzenia - natychmiast lub podczas weryfikacji.
  Legalni bukmacherzy nalegają na identyfikację klienta - aby zapobiec próbom oszustw ze strony graczy. Weryfikacja pozwala wykryć duplikaty kont, niepełnoletnich klientów, bukmacherów, którzy do wpłat używają cudzych kart i portfeli. Identyfikacja: załaduj zdjęcie lub skan paszportu lub dowodu osobistego w myAlpari lub prześlij elektroniczne kopie dokumentów na adres e-mail naszego działu bezpieczeństwa.

Wniosek

W dzisiejszych czasach zakłady sportowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród graczy, nie tylko ze względu na trudną sytuację na świecie spowodowaną pandemią. Coraz więcej osób woli obstawiać zakłady sportowe w domu - jest to bardzo wygodne i daje tyle samo radości, co przebywanie na imprezie sportowej. Jednakże, przed postawieniem pierwszego zakładu, ważne jest, aby poznać tajniki tej działalności.

Flashscore, Mecze na żywo, Skróty meczów 0

 1. W Betfan legalne obstawianie bez podatku!
  Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka. Kod: BETONLINE
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
STS bonus nowy