PZBuk. Jak wypłacić pieniądze u bukmachera? Ile to trwa?

Na rynku bukmacherskim pojawiają się nowi gracze. Jednym z młodszych jest PZBuk. Polski bukmacher mimo krótkiego stażu prezentuje się bardzo dobrze na tle konkurencji. Jeśli jesteś klientem tego bukmachera i nie wiesz, jak wypłacić uzbierane u niego środki, przeczytaj ten artykuł. 

Jak wpłacić pieniądze na konto? 

Zaczynając grę w PZBuk, najpierw należy zarejestrować konto gracza. Można to zrobić albo przez stronę internetową, albo przez aplikację (pobierz ją ze strony PZBuk). Żeby wypłacić pieniądze, trzeba je najpierw wpłacić. U tego młodego bukmachera można zrobić to na pięć sposobów. PZBuk obsługuje metody DotPay, blik (usługa obejmująca większość banków w Polsce), imoje (płatności internetowe banku ING), karty płatnicze Visa i Mastercard oraz Przelewy24. W usłudze DotPay możemy dokonać wpłaty za pomocą między innymi Google Pay, czy Paysafecard. Czas akceptacji wpłaty wynosi poniżej minuty. Gracz może wpłacać pieniądze z dowolnego konta i karty bankowej. Minimalna wysokość wpłaty wynosi 5 zł. Taki sam limit dotyczy wypłaty środków z konta. Jednak jak wypłacić pieniądze z PZBuk? 

Weryfikacja konta PZBuk

Przed pierwszą wpłatą gracz nie musi wykonywać dodatkowych czynności. Zostaje ona przyjęta „od ręki”. Jednak kiedy klient zdecyduje się na pierwszą wypłatę, musi przejść obowiązkową weryfikację dokumentu tożsamości oraz wyciągu z konta bankowego. Taki zabieg ma poprawić bezpieczeństwo środków użytkownika. Dokumentem tożsamości potrzebnym do weryfikacji może być dowód osobisty, paszport albo karta pobytu. Trzeba zrobić zdjęcie swoich dokumentów. Musi to być polski dokument tożsamości, który zawiera numer pesel. Zdjęcia zrobione dowodowi tożsamości powinny być w kolorze, nie mogą być przycięte, a dokument nie może być zasłonięty. Zdjęcia dokumentów muszą być również w dobrej jakości. W innym przypadku otrzymają status „Nieczytelny” i nie przejdą weryfikacji.

Ponadto w celu zapewnienia bezpieczeństwa w momencie weryfikacji konta w PZBuk należy wysłać zdjęcie wyciągu z konta. W ten sposób można potwierdzić, że dane konto bankowe należy do nas. Żeby wysłać wymagane dokumenty, trzeba przejść w zakładkę konta i po rozwinięciu ikonki znaleźć zakładkę„wyślij dokumenty”. Jeśli dokumenty zostaną prawidłowo przesłane, otrzymają status „Oczekuje na zatwierdzenie”. Oznacza to, że dokument został pomyślnie wgrany, ale jeszcze nie przeszedł weryfikacji. Po przesłaniu dowodu tożsamości i wyciągu z konta możemy czekać na weryfikację do dwudziestu czterech godzin. Numer konta bankowego można zmienić w dowolnym momencie, jednak trzeba je ponownie zweryfikować. Nie można wypłacać pieniędzy na konta osób trzecich. 

Jak wypłacić pieniądze z PZBuk? Metody płatności

Jeśli mamy już zweryfikowane konto, musimy sprawdzić, czy mamy odpowiednią ilość środków na koncie. Tę informację możemy sprawdzić w prawym górnym rogu panelu użytkownika po zalogowaniu się na konto, a także po wybraniu ikony konta. Jeśli posiadamy wymagany limit, możemy wypłacić środki, wchodząc w portfel i wybierając opcję „wypłata”.

Graczowi oferowane są dwie metody wypłaty pieniędzy w PZBuk. Poprzez Przelewy24 i DotPay. W obu przypadkach nie zostanie pobrana żadna prowizja z wypłacanej kwoty. Po wybraniu metody wypłaty, gracz ma obowiązek wybrać numer zweryfikowanego konta bankowego. Później musi wpisać kwotę (minimalnie 5 zł) i zatwierdzić działanie naciskając odpowiedni przycisk z napisem „wypłata”. Ważne, żeby cały początkowy depozyt został wcześniej użyty do gry. W innym wypadku wypłata pieniędzy z PZBuk nie będzie możliwa.

Ile czasu trwa wypłata?

Usługi Przelewy24 pozwalają na przelew ekspresowy. Trwa on około 30 minut, w zależności od banku klienta. Jeśli zdecydujemy się na przelew standardowy w usłudze DotPay, będziemy musieli poczekać od jednego do dwóch dni. Jednak PZBuk zapewnia, że zazwyczaj czas przelewu nie trwa dłużej niż jeden dzień roboczy. W przypadku świąt czas wypłaty pieniędzy może się przedłużyć z przyczyn niezależnych od bukmachera. Pierwsza wypłata gracza może zająć więcej czasu, ze względu na jej weryfikację. Jeśli jednak zmienimy zdanie dotyczące wypłaty, w zakładce konto możemy wejść w „wypłaty w trakcie realizacji” i anulować ją. Czas na podjęcie takiej decyzji jest ograniczony.

Czy można wypłacić pieniądze z bonusu?

PZBuk raczy nowych graczy wieloma promocjami. W skład takich ofert często wchodzą cashbacki. System ten polega na zwrocie danej sumy na konto gracza w postaci bonusu. Dzięki temu klient może ponownie zagrać taką samą sumą pieniędzy. Jednak zanim bonus będzie można wypłacić, trzeba go obrócić. Znaczy to, że trzeba postawić całą kwotę z bonusu na zwycięski kupon. W tym zakładzie trzeba obstawić więcej niż jedno wydarzenie, a każde z nich musi mieć kurs powyżej 1.40. Po udanej grze można zwrócić środki. Jeśli jednak graczowi nie uda się dobrze wytypować zdarzeń, traci bezpowrotnie wcześniej otrzymany bonus.

Flashscore, Mecze na żywo, Skróty meczów 0

    Pokaż więcej postów
    Zgłoś błąd
    STS bonus nowy