Weryfikujemy jak dobra jest STS aplikacja

Dlaczego sięgnęliśmy akurat po ten produkt? Czemu akurat aplikacja mobilna STS? Otóż to właśnie ta firma jest wiodącym bukmacherem w Polsce zagarniającym przeszło 40 procent branży zakładów wzajemnych. To zdecydowany lider bukmacherski w naszym kraju, z którym pod kątem liczby użytkowników może rywalizować jedynie Fortuna. Pozostała część branży to dość odległy peleton, od którego ta grupa odjechała bardzo daleko. Nie inaczej jest w przypadku jej produktu, jakim jest aplikacja. Ta także znajduje się na samym szczycie. Choć trzeba przyznać, że ma kilku godnych przeciwników. 

Zanim jednak przejdziemy do szczegółów, warto zastanowić się, dlaczego w ogóle ten temat ma aż tak duże znaczenie? Otóż jako społeczeństwo z każdym kolejnym rokiem mamy coraz mniej problemów w poruszaniu się po internecie. To nie tylko wzrost naszej świadomości ale też znaczny postęp technologiczny, jaki poczyniony został w ostatnich latach. Trzeba przyznać, że jeszcze 10 lat temu korzystanie z internetu w naszych telefonach komórkowych było bardzo problematyczne. 

– Przykład leży bardzo blisko i jest nią… starsza wersja aplikacji STS. Toporna, uciążliwa i mało intuicyjna. Dziś te mankamenty zostały wyeliminowane – posiadamy znacznie szybsze telefony z dużymi wyświetlaczami, które stały się wręcz wielozadaniowymi kieszonkowymi komputerami. Ponadto, możemy liczyć na bardzo dobre łącze internetowe oraz szereg aplikacji i stron internetowych doskonale dostosowanych do prostokątnych ekranów telefonów komórkowych – wyjaśnia Irenka Zając, ekspert i analityk zakładów bukmacherskich. 

To wszystko sprawia, że coraz mniej typerów korzysta z desktopowej wersji swojego ulubionego bukmachera i przerzuca się na wersje mobilne. W końcu możemy skorzystać z niego niemal w każdym miejscu. Co więcej, dzięki aplikacji nieustannie jesteśmy informowani o wynikach spotkań, możemy w dowolnym momencie puścić kupon, mamy wiedzę na temat aktualnych kursów, a także możemy liczyć na transmisje na żywo. Tak właśnie jest między innymi w przypadku tworu, jakim jest STS aplikacja.

Aplikacja mobilna STS – czy jesteśmy w stanie ją zainstalować na telefonie? 

Co zdecydowanie najbardziej nas interesuje, STS aplikacja w pełni dostosowana jest dla użytkowników takich systemów jak Android, czy IOS. Ale jeśli chcemy, możemy ją otworzyć również przez przeglądarkę telefonu komórkowego (m.sts.pl). Oczywiście, ze względu na politykę koncernu Google, nie znajdziemy tej aplikacji w sklepie, niemniej jesteśmy w stanie zainstalować ją na naszym telefonie działając według kilku prostych zaleceń. 

  1. W ustawieniach telefonu zezwalamy na instalację z „nieznanych źródeł” (inne niż Sklep Play).
  2. Wysuwamy z góry belkę centrum powiadomień i wybieramy zainstaluj_sts.apk . Rozpocznie się instalacja aplikacji STS na smartfonie.
  3. Finalne uruchomienie aplikacji.

Generalnie nic trudnego. STS aplikacja IOS to jeszcze prostsza sprawa, bo na tym systemie zainstalujemy ją poprzez App Store. 

Intuicyjność kolejnym atutem rozwiązania, jakim jest STS aplikacja. Opinie głównie pozytywne. Choć niemal na samym początku postawiliśmy tezę, że korzystanie z dóbr internetu jest dziś bajecznie łatwe, zaś czasy takich reliktów jak choćby stara aplikacja STS dawno poszły w niepamięć, wciąż możemy się natknąć na osoby patrzące na sieć web niczym na największe zło, tym bardziej jeśli ma ona pośredniczyć w transakcjach internetowych. 

Jednak naszym zdaniem wszelkie obawy są totalnie bezzasadne. Przede wszystkim – aplikacja mobilna STS jest niesamowicie intuicyjna, wygodna i komfortowa w użytkowaniu. Co więcej, jej interfejs automatycznie się personalizuje stawiając przede wszystkim na nasze preferencje. Obsługi tej aplikacji możemy się nauczyć w niezwykle krótkim czasie.


– W końcu została stworzona po to, by dać nam wygodę w czasie poddawania się rozrywce, jaką jest typowanie spotkań. Bukmacherzy już dawno przekonali się, jak istotne jest posiadać dobrą aplikację, dlatego w proces jej udoskonalania kładą ogromne środki oraz zasoby czasowe – przekonuje Irenka Zając.

Dodatkowe rozwiązania od STS. Aplikacja z czołówki 

Tutaj mamy do czynienia z prawdziwą perełką polskich legalnych bukmacherów. Za pośrednictwem tej aplikacji możemy śledzić na bieżąco wszelkie statystyki, co sprawdza się zwłaszcza w przypadku typerów lubujących się w dogłębnej analizie poszczególnych zespołów, czy rozgrywek ligowych. 

Wspominaliśmy już, że dzięki aplikacji STS do naszej dyspozycji są też transmisje na żywo. Jeśli jakieś wydarzenie sportowe znajduje się w ofercie tego bukmachera, będziesz mógł zobaczyć je LIVE! Przy okazji dowiesz się, czy szanse na trafienie kuponu rosną. Może to już absolutny standard w świecie aplikacji mobilnych, jednak warto wspomnieć, że nie musisz każdorazowo pamiętać o haśle. Wystarczy, że użyjesz czytnika linii papilarnych, dzięki któremu bardzo szybko wejdziesz do świata zakładów bukmacherskich proponowanych przez STS. 

Oczywiście wszystko, co powyższe, robi także wielu innych polskich bukmacherów. Niemniej naszym zdaniem STS robi to po prostu lepiej. Główne zalety ich aplikacji to szybkość działania. Apka w żadnym stopniu nie jest toporna. Co więcej, jest niezwykle przejrzysta, dzięki czemu odnajdą się w niej także początkujący gracze, którzy dotychczas, zarówno z internetem, jak i aplikacjami bukmacherskimi, nie mieli zbyt wiele wspólnego. 

Warto wspomnieć też dwa słowa na temat interfejsu – ten nie przytłacza i sprawia, że nasza percepcja nie ma problemu z okiełznaniem tego, co wyświetla się na ekranie. Choć do tej beczki pełnej miodu trzeba dołożyć odrobiny dziegciu. W aplikacji przydałoby się trochę więcej ofert jeśli chodzi o zakłady sportowe. Z pewnością pole manewru jest duże i można to poprawić. Ale to drobna uwaga mocno przyćmiona przez natłok pozytywów płynących z aplikacji STS.

Flashscore, Mecze na żywo, Skróty meczów 0

  1. Darmowe 29 PLN bez depozytu
    Darmowe mecze na żywo i 29 PLN bez wpłaty własnej!
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
STS bonus nowy