Betcris

Betcris jest jednym z najnowszych polskich bukmacherów. Choć jednak działa na naszym rynku od niedawna, już teraz prezentuje ofertę nie tylko szeroką, ale też unikalną i w wielu aspektach różniącą się od tej proponowanej przez konkurencję. Czym zatem stara się przekonać do siebie nowych obstawiających? Jakie ma argumenty do tego, by zmienić bukmachera, u którego się obstawia właśnie na niego? O tym zamierzamy porozmawiać w dzisiejszym wpisie.

Bonus od Betcris

  Zalety Betcris

  1. Wysokie kursy
  2. Dobre bonusy
  3. Edytowanie kuponu
  Załóż konto

  Betcris Polska - charakterystyka bukmachera

  Betcris swoją licencję na legalne działanie na terenie Polski pozyskał w grudniu 2019 roku. Mimo to jednak nie skorzystał z niej od razu. Dopiero w sierpniu 2021 roku uruchomił swój polski serwis internetowy i zaczął przyjmować zakłady bukmacherskie. W dokumentach funkcjonuje on pod nazwą Mr BET i posiada siedzibę w Gdyni. Wynika to z przejęcia polskiej spółki przez podmiot zagraniczny. Takim jest bowiem Betcris. Jego licencja opiewa na sześć lat, liczone właśnie od grudnia roku 2019.

  Betcris jest bukmacherem o olbrzymim doświadczeniu. Początki jego działania datuje się na rok 1985, kiedy to założył on swój pierwszy punkt stacjonarny w Dominikanie. Bardzo szybko zaczął się rozwijać, a aktualnie swoją działalność prowadzi aktywnie w kilkunastu krajach Ameryki Łacińskiej. Posiada przeszło sto lokali stacjonarnych. Rozwija się też w postaci czysto internetowej. 

  Polski serwis internetowy to dla bukmachera pierwszy, który funkcjonuje na terenie Starego Kontynentu. Buk liczy, że będzie on świetnym startem jego działalności właśnie w Europie. Dlatego też można śmiało przypuszczać, że będzie kładł spory nacisk na jego szybki rozwój i pozyskiwanie nowych klientów. 

  Rejestracja w Betcris

  Betcris postarał się o to, aby nie stwarzać nowym graczom problemów w początkowych fazach obcowania z jego serwisem internetowym. Właśnie dlatego zadbał o to, by rejestracja w jego serwisie internetowym była nie tylko szybką, ale też bezproblemowa. Tę zamknął w jednym prostym formularzu, którego wypełnienie zajmuje maksymalnie kilka minut. Na czym ono polega?

  1. Klikamy w odpowiedni przycisk na stronie internetowej bukmachera www.Betcris.pl - widoczny on jest w górnej jego części, na każdej podstronie. 
  2. Wpisujemy podstawowe dane "techniczne", a zatem między innymi login, hasło, adres e-mail, numer telefonu. Ten ostatni od razu będziemy musieli potwierdzić za pomocą przesyłanego mu kodu weryfikacyjnego. W tym momencie możemy też wpisać kod promocyjny BETONLINE - dzięki niemu sama rejestracja da nam wiele więcej. Szczegóły na ten temat przedstawimy mówiąc o bonusach i promocjach. 
  3. Podajemy bardziej szczegółowe dane na nasz temat, a zatem między innymi imię i nazwisko, narodowość, PESEL. 
  4. Ustalamy limit stawek (dzienny). Dopiero po tym kroku tworzymy konto tymczasowe. 

  W Betcris rejestracja i konto tymczasowe stało się tym stałym, trzeba będzie je zweryfikować. Robi się to poprzez przesłanie bukmacherowi zdjęcia lub skanu własnego dowodu osobistego. Konto tymczasowe może działać tylko 30 dni. Po tym czasie weryfikacja staje się czymś koniecznym

  Co i jak obstawiać w Betcris online?

  Betcris to bukmacher, który prezentując swoją ofertę na zakłady bukmacherskie bazuje na własnym doświadczeniu z działania za oceanem. Lwią jej część pobiera ze swojego głównego serwisu internetowego. Oczywiście dostosowuje ją do realiów polskiego rynku, który w dużej mierze różni się od tego amerykańskiego. 

  Wyróżnić można dwa podstawowe segmenty oferty głównej bukmachera. Pierwszy to ten standardowy, a zatem oferta przedmeczowa. W jej przypadku Betcris stara się jak najszybciej wprowadzać do niej nowe spotkania. Najczęściej tuż po tym, jak te zostaną zapowiedziane. Tym samym pozwala na zakłady długoterminowe. W ofercie pre-match nie brakuje też rynków bukmacherskich, pod względem których buk w wielu przypadkach jest praktycznie bezkonkurencyjny. 

  Drugim segmentem jest oczywiście oferta LIVE, nad którą Betcris stale pracuje. Wciąż stara się, by typujący miał w niej olbrzymi wybór. Również wtedy, gdy w świecie sportu dzieje się stosunkowo niewiele. W mniej obfitujące w emocje dni daje swoim klientom możliwość obstawiania lig i rozgrywek niższej rangi. Wykazuje się przy tym bardzo dużą wszechstronnością - zarówno jeśli chodzi o dyscypliny, jak i rozgrywki toczące się w ich obrębie. 

  Piłka nożna

  Betcris dostosował się do potrzeb polskiego obstawiającego, kładąc w naszym kraju priorytet na piłkę nożną. Ta jest u nas zdecydowanie najpopularniejszą dyscypliną, która wzbudza największe zainteresowanie tak sportem, jak i światem bukmacherskim. W jej ramach obstawiać można własne typy na Ekstraklasę, ale też na większość najpopularniejszych lig zagranicznych. Mowa tutaj między innymi o:

  • włoskim Serie A, 
  • niemieckiej Bundeslidze, 
  • hiszpańskiej La Liga, 
  • angielskim Premier League, 
  • francuskim Ligue 1.

  Oczywiście w ofercie bukmachera nie zabrakło miejsca na turnieje europejskie pokroju Ligi Mistrzów czy Ligi Europy. Można u niego obstawiać również spotkania rangi reprezentacyjnej. 

  To, co zwraca szczególną uwagę to rynki bukmacherskie. Pod ich względem buk nie ma na polskim rynku równych sobie. Dba o to, by było ich jak najwięcej, dając tym samym swoim fanom bardzo dużą swobodę w obstawianiu. 

  Sporty amerykańskie

  Tym, czym szczyci się bukmacher na arenie międzynarodowej są sporty typowo amerykańskie, popularne właśnie w Ameryce Łacińskiej. Można śmiało powiedzieć, że w przypadku wielu z nich nie ma on na polskim rynku praktycznie żadnej konkurencji. Doskonale pokrywa między innymi baseball czy futbol amerykański. Radzi też sobie świetnie z holejem, koszykówką i innymi dyscyplinami bijącymi rekordy popularności za oceanem. Zasięgiem swojej oferty pokrywa nie tylko tamtejsze ligi, ale też ważne wydarzenia sportowe. Doskonałym przykładem takowego jest Super Bowl, który z roku na rok bije kolejne rekordy popularności, gromadząc w punktach bukmacherskich i w serwisach internetowych mnóstwo wielbicieli futbolu. 

  Warto wiedzieć: Betcris w Ameryce Łacińskiej jest głównym sponsorem ligi meksykańskiej, ekwadorskiej i brazylijskiej. Sponsoruje też NFL, MLB oraz właśnie Super Bowl. 

  E-sport

  E-sport jest bardzo ważnym elementem oferty bukmachera www.Betcris.pl. Widoczne jest to już w samym sposobie jego zademonstrowania w serwisie internetowym tego właśnie bukmachera. Jako jeden z nielicznych postanowił on ująć ofertę na sport elektroniczny w zupełnie innym, odrębnym od standardowego dziale. Dzięki temu można z łatwością znaleźć grę, której obstawianie się planuje. Bez potrzeby przedzierania się przez pełną ofertę bukmachera.

  W ramach oferty na e-sport u tego właśnie bukmachera obstawiać można wszystkie gry właśnie z zapleczem e-sportowym. To nie tylko Najpopularniejsze League of Legends, ale też cieszący się stale rosnącą popularnością Valorant czy klasyczny Counter Strike: Global Offensive. Gier do typowania jest kilkanaście, a bukmacher doskonale radzi sobie pokrywaniem rozgrywek w ich obrębie. 

  E-sport obstawiać można zarówno przedmeczowo, jak i na żywo. Tutaj również ma się do dyspozycji całe mnóstwo rynków, które z pewnością pozytywnie wpływają na swobodę w obstawianiu. 

  Sporty wirtualne

  W ofercie głównej bukmachera Betcris znalazło się miejsce również na usługę dodatkową. Chodzi tutaj o sporty wirtualne, które są u niego dostępne całą dobę, a które pozwalają na typowanie fikcyjnych rozgrywek w wielu różnych dyscyplinach. Nad ich przygotowaniem, prezentacją i nadzorowaniem czuwa komputer. To do niego należy też opracowywanie ich wyników. 

  W ramach sportów wirtualnych obstawiać można między innymi piłkę nożną (w tym między innymi same rzuty karne), drag racing, wyścigi chartów i koni, E-football i E-basketball. Opcji jest dużo, a każda dyscyplina gwarantuje bardzo szybkie rozwiązywania zawartych zakładów. 

  Bonusy bukmacherskie w Betcris

  Betcris to bukmacher z który musi starać się zachęcić nowych klientów do rejestracji w obrębie jego serwisu internetowego. Nic więc dziwnego, że prezentuje bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę promocyjną. Choć wartość bonusów jest u niego stosunkowo niska, jest ich bardzo dużo, a ta przeznaczone są nie tylko dla nowych użytkowników

  Bonusy na start

  Na najwięcej dobrego mogą liczyć użytkownicy dopiero zakładający konto w serwisie internetowym bukmachera. Dla nich przygotował on aż dwie promocje. 

  • Bonus powitalny, w ramach którego bukmacher daje 50% wartości stawki z pierwszego kuponu w postaci freebetu. Maksymalnie jest w stanie przyznać 200 złotych przy zakładzie za 400 złotych. Freebet można wykorzystać na kupony AKO z minimum trzema zdarzeniami (kurs minimalny każdego to 1.30).
  • Bezpieczny zakład, który zwróci nam 50% stawki z pierwszego kuponu (maksymalnie 50 złotych przy zakładzie za 100 złotych), ale tylko wtedy, gdy ten okaże się przegrany. Tutaj środki trafiają bezpośrednio na konto główne. Od razu więc można swobodnie nimi zarządzać, w tym wypłacić na własne konto bankowe. 

  Stałe promocje

  Oczywiście Betcris to nie tylko oferta promocyjna dla nowych użytkowników, ale też promocje skierowane do stałych i regularnych obstawiających. Te kluczowe przedstawiamy poniżej. 

  • American Dream - w Betcris można obstawiać spotkania w ramach lig amerykańskich (NBA, NHL, MLS, NFL, MLB lub WNBA) bez konieczności płacenia podatku. Wystarczy zagrać kupon akumulacyjny tyczący się ich i zawierający minimum trzy zdarzenia (kurs minimalny każdego to 1.25), a kwota podatku wróci do nas w formie freebetu (maksymalnie 100 złotych dziennie). Freebet możemy wykorzystać na zakład na kuponie akumulacyjnym z trzema zdarzeniami. 
  • Betcris+ - promocja, w której buk zachęca do zawierania zakładów AKO. Pięć zdarzeń na tego typu kuponie to 5% dodatkowej wygranej. Każde kolejne zdarzenie to dodatkowe 5%, przy czym maksimum potencjału można osiągnąć przy 24. zdarzeniach (+100% do ewentualnej wygranej). 
  • 25 złotych na e-sport - zawierając co najmniej pięć kuponów za przynajmniej 100 złotych łącznie na e-sport w czasie tygodnia, można pozyskać freebet o wartości 25 złotych. Można go wykorzystać na kupon akumulacyjny z minimum trzema zdarzeniami i minimalnym kursem 1.30 dla każdego z nich. Wyłącznie na ofertę na e-sport, oczywiście. 

  Kod promocyjny Betcris

  Na osobne wyróżnienie zasługuje kod promocyjny BETONLINE, który możemy wpisać w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego u bukmachera www.Betcris.pl. Jeśli nie zapomnimy tego zrobić, pozyskamy dodatkowy freebet, który znacząco wpłynie na nasz dodatkowy budżet na zakłady bukmacherskie. Warto to zrobić, gdyż kod promocyjny jest w pełni darmowy. Warto jednak pamiętać, że wprowadzenie go jest możliwe wyłącznie przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Później szansa na to przepada. 

  Transmisje meczów w Betcris

  Aktualnie miłym i atrakcyjnym dodatkiem, jaki serwują polscy bukmacherzy swoim klientom w towarzystwie swojej oferty na mecze na żywo są darmowe ich transmisje. Oferowane są one zwykle wyłącznie osobom zarejestrowanym i zalogowanym, a często tylko tym, którzy zdecydują się na obstawienie czegokolwiek. 

  Betcris na ten moment nie posiada w swojej ofercie tych transmisji. Jest to jednak dość zrozumiałe. Jako że jest nowym bukmacherem, nie zdołał jeszcze zaopatrzyć się w stosowne licencje, które są konieczne do oferowania transmisji. Licencje te zazwyczaj nabywa się przed początkiem sezonu konkretnych rozgrywek. Niewykluczone więc, że Betcris już wkrótce zdecyduje się w nie zaopatrzyć. 

  Betcris w chwili obecnej daje dostęp do transmisji spotkań e-sportowych. Te są co prawda darmowe i ogólnodostępne, jednak obecność ich na stronie ofertowej bardzo ułatwia typowanie na żywo. 

  Edycja zakładów

  Betcris jest obecnie jedynym bukmacherem na polskim rynku, który pozwala na edytowanie już zawartych przez siebie zakładów. Można do nich dodawać nowe zdarzenia, edytować i usuwać te już istniejące (ale nierozwiązane), albo też zwiększać stawkę widniejącą na kuponie. 

  Istnieją dwa warunki, które musi spełniać kupon, by można było go edytować MPO pierwsze, zdarzenia nierozwiązane w jego obrębie muszą posiadać opcję "cashout". Po drugie, sam w sobie kupon nie może być rozwiązany. Tylko kupony AKO są możliwe do wyedytowania. Kupony mogą być już częściowo rozwiązane - ważne jednak, by nie były jeszcze całkowicie zamknięte. 

  Metody płatności

  Bukmacher Betcris stawia na czytelność i prostotę. Również jeżeli chodzi o metody płatności. Własne konto można u niego zasilić przy użyciu zaledwie kilku form płatności. Dostępne są:

  • Przelewy24, za pośrednictwem których można zapłacić bezpośrednio przy użyciu własnego banku czy karty kredytowej. 
  • BLIK, który aktualnie stanowi bardzo popularną metodę płatności. 
  • Skycash. 
  • Przelew bezpośredni z własnego konta bankowego. 

  Wszystkie formy płatności są oczywiście w całości bezprowizyjne. Minimalnie można wpłacić 10 złotych, a maksymalnie 10 tysięcy (jednorazowo). 

  Wypłaty wygranych odbywają się po ich zleceniu. Można je zlecić w dowolnym czasie, jednak za każdym razem muszą być zaakceptowane przez bukmachera. Akceptacja odbywa się codziennie w godzinach 9:00 - 20:00 (w weekend - trzy godziny krócej). To, kiedy pieniądze pojawią się na koncie zależy wyłącznie od banku i terminów, w których księguje on przelewy. 

  Aplikacja mobilna Betcris

  Aktualnie osoby obstawiające coraz chętniej sięgają po urządzenia mobilne celem realizowania własnych typów bukmacherskich. Oczekują więc od bukmacherów, że ich oferta będzie dostępna również na mniejszych ekranach - najlepiej w ramach funkcjonalnej, dobrze zorganizowanej i sprawnie działającej aplikacji mobilnej.

  W chwili obecnej bukmacher Betcris nie przygotował żadnego rozwiązania, które pozwalałoby jego klientom korzystać z jego oferty właśnie mobilnie. Można się jednak spodziewać, że w przyszłości je przygotuje. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, jak dużym zainteresowaniem cieszą się zakłady bukmacherskie przez telefon. Niestety, aktualnie nie wiadomo, kiedy aplikacja mobilna Betcris pojawi się na rynku. 

  Betcris - opinie graczy

  Mimo faktu, że bukmacher Betcris istnieje na polskim rynku stosunkowo od niedawna, już zdołał zaskarbić sobie sympatię mnóstwa użytkowników. Widać to po pojawiających się w Internecie opiniach na jego temat, szczególnie na forum bukmacherskim BetOnline, gdzie Betcris opinie ma nadzwyczaj pozytywne. Opinie te zwracają co prawda uwagę na wszystkie jego wady, jednak wyraźnie doceniają wszystko to, czym bukmacher wyróżnia się na tle innych. Poniżej przedstawiamy kilka z tych najczęściej się przewijających.  

  • "Jako fan baseballu zawsze miałem problem ze znalezieniem bukmachera, który spełniałby moje oczekiwania i prezentował solidną ofertę na ten sport. Betcris okazał się bukmacherem idealnym właśnie jeżeli chodzi o baseball. Polecam!" - Marcin. 
  • "Bukmacher radzi sobie świetnie z tym, co u innych kuleje. Przeszkadza mi co prawda brak apki mobilnej i transmisji meczów, ale… nie można mieć wszystkiego. Polecam wszystkim tym, którzy obstawiają bardziej niszowe dyscypliny." - Paweł. 
  • "Ja jestem bardzo zadowolona. Buk z świetnymi kursami i najszerszą ofertą, z jaką do tej pory mogłam się spotkać. Nie jest idealny, ale na pewno pozwala na wszystko, czego można oczekiwać po zakładach bukmacherskich. Edycja zakładów sprawdza się znakomicie i naprawdę się przydaje przy codziennym obstawianiu meczów. Ja osobiście bardzo polecam - moim zdaniem warto!" - Paulina. 


  Nowa oferta darmowych bonusów na www.Betcris.pl

  Flashscore, Mecze na żywo, Skróty meczów 0

   Pokaż więcej postów
   Zgłoś błąd
   STS bonus nowy