Superbet

Superbet to bukmacher, który swoją główną siedzibę ma w Rumunii, gdzie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych operatorów wzajemnych. W Polsce zaś swoją działalność rozpoczynał od kilkudziesięciu punktów stacjonarnych. Od 2019 roku zaś działa również internetowo, swoje usługi świadcząc też za pośrednictwem swojej własnej aplikacji mobilnej. Na obie te formy działalności posiada oczywiście licencję Ministerstwa Finansów.

Oferta główna bukmachera Superbet

Superbet wkroczył na polski rynek z bardzo szeroką ofertą na zakłady bukmacherskie. Jak już w końcu zostało wspomniane, mimo stosunkowo niewielkiego stażu na rynku polskim, posiada doświadczenie w branży. Mógł więc zatem pozwolić sobie na przeniesienie go z Rumunii właśnie do Polski. Aktualnie w obrębie jego oferty znaleźć można większość popularnych dyscyplin sportowych i turniejów, które są rozgrywane w ich obrębie.

Zakłady przedmeczowe

Trzonem oferty głównej bukmachera Superbet są, jak u wszystkich innych buków, zakłady przedmeczowe, a zatem takie, w których na wynik spotkania (lub dowolny inny rynek) wskazuje się jeszcze przed jego rozpoczęciem. Firma zapewnia bardzo dobre warunki na tego typu obstawianie, stale dążąc do tego, by być jak najbardziej konkurencyjna względem konkurencji. Najszersza oferta na zakłady przedmeczowe dotyczy u niej piłki nożnej, która jest zdecydowanie najważniejszą dyscypliną w naszym kraju. Wiele do powiedzenia ma tutaj również siatkówka, ale też tenis czy e-sport. Superbet jest jednym z nielicznych bukmacherów, którzy pozwalają na obstawianie spotkań e-sportowych w piłkę nożną.

Mecze na żywo

W Superbet mecze można obstawiać nie tylko przed ich rozpoczęciem, ale i w czasie ich trwania. W tym przypadku buk nie zawodzi, dając swoim klientom dostęp do najważniejszych spotkań - każdego kolejnego dnia. Typy bukmacherskie można u niego obstawiać przy korzystaniu z bardzo zróżnicowanych rynków bukmacherskich i zawsze konkurencyjnych kursów. Co ważne, buk pokrywa ofertą wiele dyscyplin, które ciężko jest uświadczyć w ofercie LIVE innych operatorów. Mowa tutaj chociażby o krykiecie, golfie czy tenisie stołowym, a zatem sportach uznawanych za dość niszowe.

Warto wiedzieć: oferta spotkań "na żywo" jest przez tego bukmachera aktualizowana na bieżąco. W razie potrzeby jednak zawsze można szybko spojrzeć w harmonogram rozgrywek, który z góry pokazuje, które spotkania konkretnie będą pokrywane przez tego bukmachera właśnie w jej ramach. Dzięki temu można odpowiednio przygotować się i nastawić do ich obstawiania. Buk w wielu przypadkach oferuje też darmowe transmisje meczów.

Usługi dodatkowe

Superbet jest jednym z tych bukmacherów, którzy zdecydowali się postawić również na usługi dodatkowe. Tak zwane "Gry karciane" są usługą, w której typujący mogą obstawiać gry karciane znane z kasyna. Aktualnie do wyboru jest Blackjack, Poker oraz Wojna.

Każda z gier dostarczana jest przez zewnętrznego usługodawcę - TVBet. Zaprezentowana jest w postaci "na żywo", w której prawdziwa krupierka symuluje każde kolejne rozdanie. Te trwają z reguły kilka minut i w dokładnie takim czasie realizują się wszystkie zawarte w ich obrębie kupony. Wiele gier jest dostępnych w języku polskim, choć nie jest to reguła i coś, na co po prostu można liczyć w każdym przypadku.

Superbet oferuje także możliwość typowania sportów wirtualnych, a zatem fikcyjnych rozgrywek zarządzanych przez algorytmy komputerowe. W ich przypadku całość jest mniej losowa, acz bardzo ciekawie zaprezentowana i zróżnicowana, bo oferująca możliwość typowania wielu różnych dyscyplin (wyścigi chartów, koni, żużel i piłka nożna to tylko niektóre z nich).

Oferta bonusowa bukmachera Superbet

Superbet stara się przekonać do siebie typujących nie tylko swoją szeroką ofertą główną, ale też przez atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Te skierowane są zarówno do nowych graczy, jak i stałych i lojalnych typujących. Poniżej prezentujemy wybrane z nich.

  • Bonus powitalny - stanowi on podstawę oferty promocyjnej tego właśnie bukmachera. Podzielony został przez niego na dwa segmenty. W pierwszym z nich można pozyskać bonus w wysokości 100% pierwszej wpłaty. Maksymalnie można w ten sposób pozyskać 200 złotych na saldo bonusowe (wymóg dwukrotnego obrotu w ciągu dziesięciu dni). W przeciągu siedmiu dni od dokonania pierwszego depozytu bukmacher pozwala grać bez ryzyka. Jeśli pierwszy tydzień zakończy się na minusie (przegra się więcej niż wygrało), bukmacher Superbet zwróci przegraną kwotę (w tym maksymalnie 1300 złotych).
  • Bonus za aplikację - jeśli klient pobierze aplikację bukmachera Superbet w przeciągu 7 dni od swojego pierwszego depozytu, pozyska 20 złotych bonusu.
  • Gry wirtualne bez podatku - stawiając kupony AKO z minimum trzema zdarzeniami w obrębie sportów wirtualnych, zyskuje się możliwość gry bez podatku. Co ciekawe, im więcej jest zdarzeń, tym bardziej wzrasta dodatkowa wygrana (nawet +40% dla kuponów z dziesięcioma zdarzeniami).
  • Super Club - jak najlepsi bukmacherzy, Superbet pozwala na korzystanie z uroku programu lojalnościowego. Ten za każdy postawiony zakład przyznaje punkty (jeden punkt za każdą wydaną złotówkę). Za gromadzone punkty można pozyskiwać e-vouchery na zakłady, a dla klubowiczów przewidziane są dodatkowe nagrody (w tym między innymi dodatkowe cashbacki). Program lojalnościowy dostępny jest wyłącznie dla klientów odwiedzających punkty stacjonarne (wymaga wyrobienia specjalnej karty).


Superbet a kursy bukmacherskie

Superbet jest jednym z tych bukmacherów, którzy z całą swoją konkurencją starają się walczyć na wielu płaszczyznach. Jedną z tych, do których przykłada szczególną wagę są kursy bukmacherskie, przez wielu uważane za główny atrybut atrakcyjności konkretnej firmy bukmacherskiej. Rzeczywiście, są one w stanie zmienić bardzo wiele w kontekście ewentualnych wygranych, zwiększając ich wartość. Superbet stale stara się utrzymywać je na jak najwyższym poziomie. Podobnie jak inni legalni bukmacherzy, na bieżąco je aktualizuje oraz dostosowuje do tego, co dyktuje tutaj rynek. W wielu przypadkach (w szczególności w niszowych dyscyplinach sportu) potrafi być na tym polu bezkonkurencyjny.

Opinie na temat bukmachera Superbet

Choć na rynku polskim Superbet istnieje od stosunkowo niedawna, już teraz w sieci można znaleźć wiele opinii na jego temat. Te wskazują wyraźnie - jest on jedną z opcji zdecydowanie godnych zaufania.

"Superbet to naprawdę w porządku bukmacher, jednak szkoda, że z jego programu lojalnościowego nie mogę korzystać online. Poza tym wszystko ok - kursy super, oferta szeroka. Nic, tylko obstawiać!" - Mateusz.

"Superbet to nie jest bukmacher bez wad, jednak podoba mi się jego szata graficzna. Warunki obstawiania też są super, a kursy bukmacherskie - lepsze nawet od tych u czołowych buków!" - Marta.

"Firma, do której podchodziłem z dystansem, ale która zdobyła mnie świetnym podejściem do klienta, super promocjami i wszystkim, czego mógłbym oczekiwać od bukmachera." - Kamil.

Flashscore, Mecze na żywo, Skróty meczów 0

    Pokaż więcej postów
    Zgłoś błąd
    STS bonus nowy