TOTALbet

Totalbet jest jednym z tych bukmacherów, którzy stosunkowo niedawno rozpoczęli swoją działalność na polskim rynku zakładów wzajemnych. Jako nowicjusz (powstał w 2018 roku), działa na polskim rynku w pełni legalnie, na podstawie stosownego zezwolenia ze strony Ministerstwa Finansów. Bardzo szybko zdobywa polski rynek, stale przekonując do siebie nowych odbiorców. Robi to nie tylko poprzez bonusy bukmacherskie, ale i przez stale rozwijaną ofertę na zakłady bukmacherskie. Jest jedną z solidniejszych firm i na pewno wykazuje się spora konkurencyjnością. Również względem bukmacherów, którzy w naszym kraju działają od dawna i są uważani za liderów rynku zakładów wzajemnych.

Bonus od TOTALbet

  Totalbet zainteresowanie zdobywa zarówno ofertą, jak i aktywnym udziałem w sportowych wydarzeniach. Jest sponsorem głównym federacji FEN i tytularnym - Punch Downa. Sponsoruje również zespół Warty Poznań, biorący udział w rozgrywkach polskiej Ekstraklasy.

  Oferta główna bukmachera Totalbet

  Swoją stale rosnącą popularność Totalbet zawdzięcza bardzo szybkiemu rozwojowi własnej oferty głównej, którą już teraz pokrywa zdecydowaną większość istniejących dyscyplin sportowych. Uwagę zwraca sposobem jej prezentacji, który pozwala uzyskać swobodny dostęp do tego, co najbardziej interesuje wszystkim osobom lubiącym zakłady bukmacherskie. W ofercie głównej znalazło się miejsce nie tylko dla większości dyscyplin, ale i rozgrywek toczących się w ich ramach. Typujący mogą liczyć na dostęp zarówno do tych mniej popularnych, jak i tych rozgrzewających cały świat sportu.

  Piłka nożna

  Oczywistym jest, że Totalbet - podobnie jak wszyscy legalni bukmacherzy online działający w Polsce - w centrum swojej oferty umiejscowił piłkę nożną. Jako najpopularniejsza dyscyplina w naszym kraju, stwarza spore pole do popisu. Totalbet stara się je odpowiednio wykorzystać, dając typującym dużą swobodę w obstawianiu. Ci mogą postawić między innymi na spotkania ligowe (obstawiać tu można swoje typy na ligę niemiecką, hiszpańską, włoską, ale i oczywiście na polską Ekstraklasę), ale też mecze rangi reprezentacyjnej. Oczywistym jest też, że w ofercie tego bukmachera są też mecze organizowane w ramach najbardziej znanych turniejów europejskich - Ligi Mistrzów, Ligi Europy czy Ligi Konferencji Europy.

  Oferta na piłkę nożną jest oczkiem w głowie bukmachera i czymś, z czego słynie.

  Tenis

  Totalbet jest jednym z tych bukmacherów, którzy dużą wagę przykładają do tenisa. Osoby zainteresowane typowaniem go uzyskują dostęp do szerokiej oferty na większość rozgrywanych turniejów. Nie tylko tych toczących się w ramach Wimbledonu. Jako że sezon tenisowy praktycznie nie robi żadnej przerwy, a wielbiciele tego sportu wciąż mają co oglądać, Totalbet ma tutaj spore pole do popisu.

  E-sport

  Totalbet to jeden z tych bukmacherów, którzy bardzo duża wagę przykładają do oferty na e-sport. Ta została u niego zaprezentowana w odrębnej zakładce, co pozwala odseparować ją od tej na klasyczne dyscypliny sportu. Buk proponuje obstawianie kilku najpopularniejszych gier - Counter Strike'a, DotA 2, League of Legends oraz Starcrafta. Każdą z nich stara się doskonale pokrywać, oferując przy tym interesujące kursy oraz dużą ilość rynków bukmacherskich w ich obrębie/

  Inne dyscypliny sportu

  Oczywiście oferta bukmachera Totalbet nie zamyka się w obrębie najpopularniejszych dyscyplin. Ten pozwala bowiem obstawiać kilkadziesiąt różnych sportów, a dużą wagę przypisuje również do tych, które cieszą się nieco mniejszym zainteresowaniem ze strony odbiorców. Obstawiać można u niego tenis stołowy, kolarstwo, MMA, kickboxing, żużel czy formułę 1. 

  Usługi dodatkowe

  Totalbet - w ślad za innymi operatorami działającymi na polskim rynku - swoją ofertę główną wzbogaca usługami dodatkowymi. Tą podstawową są oczywiście sporty wirtualne, w ramach których typować można fikcyjne rozgrywki w kilku dyscyplinach. Piłka nożna, wyścigi psów i koni, żużel, motocykle. Wszystkie te rozgrywki zademonstrowane są w atrakcyjny sposób, w postaci symulacji komputerowej. Nad ich przebiegiem czuwają algorytmy, a same w sobie pozwalają na typowanie w nieco szybszym tempie. Jeden zakład rozwiązuje się w przeciągu zaledwie kilku minut.

  Nowością w ofercie polskiego bukmachera jest tak zwane Total Games. Jest to usługa, w ramach której obstawiać można trzy gry: poker, blackjack i bakarat. Każda z nich zaprezentowana jest w postaci symulacji na żywo, prowadzonej przez prawdziwych krupierów. Tym, czym wyróżnia się ten bukmacher w tym przypadku jest fakt, że każdą z tych gier prowadzi polski krupier (a częściej - krupierka). Bukmacher Totalbet pozwala na obstawianie, a nie granie we wspomniane pozycje. Dzięki temu jest to praktyka w pełni legalna.

  Oferta bonusowa bukmachera Totalbet

  Do typowania w obrębie własnego serwisu Totalbet zachęca swoją ofertą promocyjną, której większą część kieruje do nowych, dopiero zakładających swoją przygodę z bukmacherką. Poniżej wypisujemy bonusy bukmacherskie, które są u niego podstawą, a jednocześnie wykazują się największą atrakcyjnością.

  • Freebet 20 + 20 - firma zapewnia nawet 40 złotych w postaci freebetu za samą rejestrację. Wystarczy, że zweryfikuje się własne konto po rejestracji i wykona się kilka prostych zadań (po 5 złotych za zgody marketingowe, pierwszy depozyt, pierwszy zakład z salda głównego i pierwszy zakład na sporty wirtualne).
  • Gra bez podatku - stali gracze mogą liczyć na możliwość obstawiania bez podatku. Wszystkiego, całodobowo. Promocja tyczy się wyłącznie zakładów AKO z trzema zdarzeniami na kuponie i kursem minimalnym dla każdego z nich na poziomie 1,20.
  • Bonus powitalny, w ramach którego bukmacher daje nawet 5000 złotych od pierwszej wpłaty (aby tyle dostać, trzeba wpłacić dokładnie tyle - bonus podwaja tę wpłatę). Bonus można obrócić na dwóch zasadach - 4x4 (czterokrotny obrót na kuponach z czterema zdarzeniami) lub 5x3 (pięciokrotny na kuponach z trzema zdarzeniami). Co ciekawe, jednokrotny obrót uwalnia 25% lub 20% (zależnie od opcji) depozytu.


  Totalbet a kursy bukmacherskie

  Totalbet swój szybki rozwój i rosnącą popularność zawdzięcza przede wszystkim atrakcyjnym kursom bukmacherskim. Każdego dnia informuje o najlepszej ofercie na rynku w kontekście konkretnych spotkań sportowych, porównując ją z tym, co oferują najlepsi bukmacherzy na rynku. W jego ofercie znaleźć można wiele bezkonkurencyjnych propozycji właśnie pod kątem kursów. Z uwagi na to stanowi on realną alternatywę dla bukmacherów popularnych, znanych i najczęściej wybieranych. Kursy bukmacherskie u niego stale się zmieniają, a on sam dba o to, by za każdym razem były atrakcyjne dla odbiorcy.

  Opinie na temat bukmachera Totalbet

  Totalbet cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze strony osób obstawiających. Poniżej przedstawiamy wybrane z nich.

  • "Totalbet zaskoczył mnie kursami i tym, że można u niego oglądać darmowe transmisje meczów. Polecam!" - Paweł.
  • "Trochę brakuje mi tutaj dobrego programu lojalnościowego. Poza tym jednak Totalbet to totalny sztos!" - Robert.
  • "Typowałem u różnych bukmacherów, ale Totalbet przyciągnął mnie najbardziej. 5k bonusu powitalnego? Gdzie jest coś lepszego?" - Marek.

  Flashscore, Mecze na żywo, Skróty meczów 0

   Pokaż więcej postów
   Zgłoś błąd
   STS bonus nowy