Piłka nożna - wyniki na żywo
Mecze na żywo z piłki nożnej. Darmowe legalne meczyki i transmisje online w internecie. Mecze Polskiej Ekstraklasy, Angielskiej Premier League, Hiszpańskiej La Liga, Niemieckiej Bundesligi, Włoskiej Serie A i wiele więcej meczów na żywo za darmo.
Bonusy bukmacherskie
Legalny Bukmacher Totolotek
Legalny bukmacher Totolotek oferuje bonus dla nowych graczy, a także świetne kursy na piłkę nożną i ofertę na zakłady sportowe. Oferta dla użytkowników Flashscore.
Rejestracja
- Jaipur Futsal - Brothers United Fc Indie Rajasthan League A Division
- North Wellington AFC - Waterside Karori Nowa Zelandia Central League
- Adelaide United - Newcastle Jets Australia 1 Liga, Kobiety
- Rydalmere Lions FC - Hakoah Sydney City East FC Australia U20 Nsw League One
- Nekemte Ketema - Oromia Police Etiopia Higher League
- Sydney FC - St George City Australia U20 NSW Premier League
- Addis Ketema - Omedla Etiopia Higher League
- Hakoah Amidar Ramat Gan - Inter Alyaa Tel Aviv Izrael 4 Liga
- Beitar Tel Aviv Ramla - Beitar Petah Tikva Izrael 4 Liga
- Rydalmere Lions - Hakoah Sydney Australia NSW Premier League 2
- DK Pharma - PIFA FC Indie Mumbai Elite League
- Box Hill United - Preston Lions Australia Victoria Premier League, Kobiety
- Arba Minch Ketema - Batu Ketema Fc Etiopia Higher League
- Adelaide United - Western United Fc Australia Hyundai A-League
- Bnei Qalansawe - Hapoel Qalansawe Izrael 4 Liga
- HJK Helsinki - Pk-35 Helsinki Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- FK Olympie Brezova - SK Hrebec Czechy 4 Liga
- FC Slovan Liberec U19 - FC Fastav Zlin U19 Czechy Liga U19
- FC Maccabi Kiryat Gat Dudu - Hapoel Shimshon Ashkelon Izrael 4 Liga
- Beitar Ramat Gan - Sporting Tel Aviv Izrael 4 Liga
- Ute U19 - Fonix Gold Fc U19 Węgry Liga U19
- Genclerbirligi Ankara U19 - Bodrum FK U19 Turcja Amatorzy Liga U19, Elit B
- Mohammedan Dhaka - Fortis FC Limited Bangladesz 1 Liga
- Sheikh Jamal - Sheikh Russel Bangladesz 1 Liga
- Chittagong Abahani - Bangladesh Police Football Club Bangladesz 1 Liga
- Sk Ujezd Praha 4 - SK Steti Czechy 4 Liga
- FC Vratimov - Mfk Havirov Czechy 4 Liga
- Fk Neratovice Byskovice - FC Chomutov Czechy 4 Liga
- FK Admira Praha - FK Loko Vltavin Czechy 3 Liga CFL
- Fc Kurim - Sk Krumvir Czechy 5 Liga
- Dynamo Ceske Budejovice B - FK Kraluv Dvur Czechy 3 Liga CFL
- FK Dobrovice - FK Caslav Czechy 4 Liga
- TJ Spoje Praha - FK Velke Hamry Czechy 4 Liga
- FK Kolin - FK Baumit Jablonec B Czechy 3 Liga CFL
- FC Slavicin - SK Batov 1930 Czechy 4 Liga
- Slovan Bratislava II - 1. FC Tatran Presov Słowacja 2.Liga
- Jamshedpur Fc U21 - East Bengal Fc U21 Indie U21 Reliance Foundation Development League
- FC Abdysh-Ata Kant - FC Alay Kirgistan Top League
- Fc Svratka Brno - Fc Dosta Bystrc Kninicky Czechy 5 Liga
- Tokyo Verdy - Kyoto Sanga Japonia Japonia 1 Liga
- Southern City FC - Thimphu Raven Bhutan Bhutan Premier League
- Ironi Modiin - A.S. Nordia Jerusalem Izrael 3 Liga
- Fsk Mariupol - Prykarpattya Ivano-Frankivsk Ukraina 2 Liga
- Bishoftu Fc Ketema - Boditi Ketema Etiopia Higher League
- Ancona-matelica 1905 - AZ Picerno Włochy Campionato Primavera 4
- Silver inning fc - Kalina Rangers CFF Indie Mumbai Elite League
- Olimpik Mobiuz - Mash'al Mubarek Uzbekistan 2 Liga
- UD Castellonense - CD Castellon B Hiszpania 4 Liga
- Nkwazi - Indeni FC Zambia Puchar
- SC Bengaluru - United Sports Club Indie I-League 2
- Leixoes U23 - Academico Viseu U23 Portugalia Liga U23
- FC Podillya Khme. - FC Kremin Kreminchuh Ukraina 2 Liga
- Maccabi Ironi Ashdod F.C. - Maccabi Yavne Izrael 3 Liga
- UE Tona - UE Castelldefels Hiszpania 4 Liga
- FK Zaqatala - Moik Baku Azerbejdżan 2 Liga
- Maccabi Ahi Nazareth - Maccabi Tzur Shalom Izrael 3 Liga
- Maccabi Ahi Iksal - Beitar Haifa FC Izrael 4 Liga
- Hapoel Kaukab - Tzeirey Umm al-Fahm Izrael 3 Liga
- Gala - University of Macau Macau 1 Liga
- Fk Raca Bratislava - FK Podkonice Słowacja 3 Liga
- EIF - Kapa Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- PEPO - JIPPO Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- AE Prat - Olot Hiszpania 4 Liga
- Pogon II Szczecin - Blekitni Stargard Polska 3 Liga,I
- U.d. Fuente De Cantos - Cd Azuaga Hiszpania 4 Liga,4
- Minera - Ucam Murcia II Hiszpania 4 Liga,3
- CDF Tres Cantos - AD Parla Hiszpania 4 Liga
- CF Os Belenenses - Feirense Portugalia Portugalia 2 liga
- Jagiellonia Ii Bialystok - Unia Skierniewice Polska 3 Liga
- FK Slavoj Trebisov - Petrzalka 1898 Słowacja 2.Liga
- Yirga Chefe Bunna - Halaba Ketema Etiopia Higher League
- Pan African FC - Ruvu Shooting Tanzania 2 Liga
- Cracovia U19 - Arka Gdynia U19 Polska CLJ
- Karpaty Lwow - FC Viktoriya Sumy Ukraina 2 Liga
- Maccabi Nujeidat Ahmed - MS Tira Izrael 3 Liga
- Bavarians FC - Khovd FC Mongolia Premier League
- MS Hapoel Lod - Hapoel Herzliya Izrael 3 Liga
- Maccabi Ironi Kiryat Malakhi - Hapoel Marmorek Izrael 3 Liga
- FC Levy Bereg Kyiv - Agrobiznes Volochisk Ukraina 2 Liga
- Sichuan Jiuniu FC - Cangzhou Mighty Lions Chiny Chiny 1 Liga
- IFK Karlshamn - IFK Hassleholm Szwecja Division 2, Sodra Gotaland
- Viggbyholms IK FF - IFK Osteraker Szwecja 4 Liga
- Enskede IK - Nykopings BIS Szwecja 4 Liga
- Lunds BK - FC Rosengard Szwecja 3 Liga
- Mil-Mugan FK - Keshla Baku Azerbejdżan 2 Liga
- Pirin Blagoevgrad - FC Etar Veliko Tarnovo Bułgaria Bułgaria 1 Liga
- Crystal Palace U21 - Tottenham Hotspur U21 Anglia Premier League 2 Division 1
- Hertha BSC II - 1. FC Lok Leipzig Niemcy Regionalliga Nordost
- Hapoel Azur - Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva Izrael 4 Liga
- Gornik II Zabrze - MKS Kluczbork Polska 3 Liga,II
- BTS Neustadt - ESC Geestemunde Niemcy Oberliga (Bremen)
- Hajduk Split - Znk Dinamo Chorwacja 1 Liga, Kobiety
- Tj Dolni Datyne - Mfk Kravare Czechy 5 Liga
- She Corporate FC - Sacred Heart Uganda Uganda Cup, Women
- AL Tadamon Sour - Tripolis SC Liban 1 Liga
- Gap Connahs Quay - Newtown AFC Walia 1 Liga
- Colwyn Bay - Aberystwyth Town Walia 1 Liga
- Bristol City - Leicester City Anglia Championship
- Pontypridd Town - Haverfordwest County Walia 1 Liga
- Barry Town - Penybont FC Walia 1 Liga
- Fc Kuressaare - Jk Tallinna Kalev Estonia 1 Liga
- FK Qabala - Neftchi Baku Azerbejdżan 1 Liga
- Dragon Club de Yaounde - Eding Sport de Lekie Kamerun 2 Liga
- Maccabi Neve Shaanan - Hapoel Bnei Musmus Izrael 4 Liga
- HNK Cibalia - Zrinski Jurjevac Chorwacja 2 Liga
- Enkopings SK - FC Gute Szwecja 4 Liga
- Torns IF - Torslanda IK Szwecja 3 Liga
- Vasalunds IF - Karlbergs BK Szwecja 3 Liga
- Millwall - West Bromwich Albion Anglia Championship
- FC RP - Maskun Palloseura Finlandia Puchar Finlandii
- FK Igman Konjic - FK Sloga Doboj Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 1 Liga
- Gloucester City - Brackley Town Anglia National League, północ
- Burnley U21 - Crewe Alexandra U21 Anglia Development League U21
- Charlton Athletic U21 - Bournemouth U21 Anglia Development League U21
- Adama City FC - Saint-George FC Etiopia 1 Liga
- Valur Reykjavik - Breidablik Islandia Puchar Ligi A, Kobiety
- Hapoel Nazareth Illit - Bnei Yehuda Izrael 2 Liga
- Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm Izrael 2 Liga
- Ihud Bnei Kfar Kara - Hapoel Bnei Fureidis FC Izrael 4 Liga
- Hapoel Ramat Gan - Ironi Tiberias Izrael 2 Liga
- Hapoel Kfar Saba - Sektzia Nes Tziona Izrael 2 Liga
- Hapoel Afula - Hapoel Ironi Rishon LeZion Izrael 2 Liga
- Windsor Arch Ka I - Hang Sai SC Macau 1 Liga
- IK Gauthiod - Vanersborgs FK Szwecja 4 Liga
- Herrestads AIF - IFK Kumla Szwecja 4 Liga
- BK Forward - Grebbestads If Szwecja 4 Liga
- Ahlafors IF - Lidkopings FK Szwecja 4 Liga
- FK Cukaricki - FK Novi Pazar Serbia Serbia 1 Liga
- CS Universitatea Craiova II - Stiinta Turceni Rumunia 3 Liga,pa 10.
- Airtel Kitara FC - BUL FC Uganda 1 Liga
- Wakiso Giants FC - NEC FC Uganda 1 Liga
- KS Unia Solec Kujawski - Swit Skolwin Szczecin Polska 3 Liga,I
- Cosmopolitan - Mbeya Kwanza FC Tanzania 2 Liga
- Copco Veteran FC - Fga Talents FC Tanzania 2 Liga
- Amagaju - Marines FC Gisenyi Rwanda 1 Liga
- Jimma Aba Jifar - Jimma Aba Bunna Etiopia Higher League
- CF Sparta - Csct Saksan Mołdawia 2 Liga
- Power Dynamos - Mwaimwena Strikers Zambia Puchar
- Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe 2 - AFCS Viitorul Curita Rumunia Liga III
- Scm Ramnicu Valcea - Acs Vedita Colonesti MS Rumunia Liga III
- Highlanders - Simba Bhora FC Zimbabwe 1 Liga
- Ghiroda Giarmata - Cns Cetate Deva Rumunia Liga III
- CS Dinamo Bucuresti - Scm Dunarea Giurgiu Rumunia Liga III
- Avantul Periam - Lunca Teuz Cermei Rumunia Liga III
- Madura United FC - PSS Sleman Indonezja 1 Liga
- Barito Putera - Psis Semarang Indonezja 1 Liga
- PSM Makassar - Pusamania Borneo Indonezja 1 Liga
- ASD Campodarsego - Clodiense Chioggia Sottomarina Włochy 4 Liga
- Spal 2013 U19 - Vicenza U19 Włochy Campionato Primavera 2
- Salernitana U19 - SS Monopoli U19 Włochy Campionato Primavera 2
- Falkenbergs FF - FC Trollhattan Szwecja 3 Liga
- Kristianstads FC - IFK Simrishamn Szwecja Division 2, Sodra Gotaland
- Team TG FF - IFK Lulea Szwecja 4 Liga
- San Lorenzo De Almagro - CA Independiente Argentyna 1 Liga, Kobiety
- Sokol Hostoun - Povltavska FA Czechy 3 Liga CFL
- Fk Banik Most - FK Mlada Boleslav B Czechy 3 Liga CFL
- FK Jelgava - FS Metta/Lu Łotwa 1 Liga
- Ilirija - Triglav Kranj Słowenia 2 Liga
- Rogaska - Bravo Słowenia Słowenia 1 Liga
- Jedinstvo UB - Fk Metalac Gornji Milanovac Serbia 2 Liga
- Radnicki Novi Beograd - FK Sloboda Uzice Serbia 2 Liga
- Carmarthen Town - Cwmbran Celtic Walia 2 Liga (południe)
- Baglan Dragons - Llantwit Major FC Walia 2 Liga (południe)
- Olmaliq FK - Bunyodkor Uzbekistan 1 Liga
- Ferreira - UD Oliveirense Portugalia Portugalia 2 liga
- Egnatia Rrogozhine - FK Kukesi Albania Albania 1 Liga
- Brescia U19 - US Albinoleffe U19 Włochy Campionato Primavera 2
- FK Puchov - Mfk Dolny Kubin Słowacja 2.Liga
- Masitaoka FC - Orapa United Botswana 1 Liga
- KF Dinamo Ferizaj - Fc Suhareka Kosowo 2 Liga
- Pro Patria Busto Arsizio - Calcio Lecco 1912 Włochy Campionato Nazionale Dante Berretti
- Asd Trastevere Calcio U19 - Us Follonica Gavorrano U19 Włochy U19 Campionato Nazionale
- Fk Apos Blansko - TJ Start Brno Czechy 3 Liga MSFL
- Mutenice - Bosonohy Czechy 5 Liga
- Qizilqum Zarafshon - Lokomotiv Tashkent Uzbekistan 1 Liga
- Arda FK - Levski Krumovgrad Bułgaria Bułgaria 1 Liga
- NK Solin - Nk Jarun Chorwacja 2 Liga
- Jadran Dekani - Tabor Sezana Słowenia 2 Liga
- Porthmadog - Airbus UK Walia 2 Liga (północ)
- Trefelin - Goytre United Walia 2 Liga (południe)
- Ammanford AFC - Caerau Ely Walia 2 Liga (południe)
- HJK Helsinki II (Klubi-04) - Salon Palloilijat Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- Afan Lido - Abergavenny Town Walia 2 Liga (południe)
- Bjelovar - Grobnican Chorwacja Druga Nl
- KTS-K Luzino - Notec Czarnkow Polska 3 Liga,I
- NK Hrvatski Dragovoljac - Dugo Selo Chorwacja Druga Nl
- Sammaurese U19 - Forli U19 Włochy U19 Campionato Nazionale
- Kustosija - NK Jadran LP Chorwacja Druga Nl
- NK Opatija - Mladost Zdralovi Chorwacja Druga Nl
- Vigor Senigallia U19 - Atletico Ascoli U19 Włochy U19 Campionato Nazionale
- Fezzanese U19 - Aquila Montevarchi Włochy U19 Campionato Nazionale
- Tonnerre - Aigle Royal du Moungo Kamerun Elite Two
- Istra 1961 - NK Lokomotiva Chorwacja Chorwacja 1 Liga
- FBK Karlstad - Taby FK Szwecja 3 Liga
- Stevenage - Bolton Wanderers Anglia Anglia 3 Liga
- Port Vale - Bristol Rovers Anglia Anglia 3 Liga
- Wigan Athletic - Burton Albion Anglia Anglia 3 Liga
- Wycombe Wanderers - Portsmouth Anglia Anglia 3 Liga
- Shrewsbury Town - Oxford United Anglia Anglia 3 Liga
- Reading - Northampton Town Anglia Anglia 3 Liga
- Peterborough United - Carlisle United Anglia Anglia 3 Liga
- Lincoln City - Leyton Orient Anglia Anglia 3 Liga
- Fleetwood Town - Cheltenham Town Anglia Anglia 3 Liga
- Exeter City - Charlton Athletic Anglia Anglia 3 Liga
- Southampton - Middlesbrough Anglia Championship
- Barnsley - Cambridge United Anglia Anglia 3 Liga
- Derby County - Blackpool Anglia Anglia 3 Liga
- Cardiff City - Sunderland Anglia Championship
- Preston North End - Rotherham United Anglia Championship
- Norwich City - Plymouth Argyle Anglia Championship
- Sheffield Wednesday - Swansea City Anglia Championship
- Queens Park Rangers - Birmingham City Anglia Championship
- Huddersfield Town - Coventry City Anglia Championship
- Hull City - Stoke City Anglia Championship
- FC Kapaz - FK Qarabag Azerbejdżan 1 Liga
- FK Tuzla City - FK Sarajevo Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 1 Liga
- Slovan Velvary - FK Teplice B Czechy 3 Liga CFL
- Forest Green Rovers - Stockport County Anglia Anglia 4 Liga
- Gillingham - Crewe Alexandra Anglia Anglia 4 Liga
- Bradford City - Tranmere Rovers Anglia Anglia 4 Liga
- Barrow - Grimsby Town Anglia Anglia 4 Liga
- Accrington Stanley - Morecambe Anglia Anglia 4 Liga
- AFC Wimbledon - Harrogate Town Anglia Anglia 4 Liga
- Crawley Town - Doncaster Rovers Anglia Anglia 4 Liga
- Ebbsfleet United - Southend United Anglia Anglia 5 Liga
- Boreham Wood - Dagenham & Redbridge Anglia Anglia 5 Liga
- Dorking Wanderers FC - Bromley Anglia Anglia 5 Liga
- Swindon Town - Notts County Anglia Anglia 4 Liga
- Colchester United - Newport County Anglia Anglia 4 Liga
- Salford City - Sutton United Anglia Anglia 4 Liga
- Wrexham - Mansfield Town Anglia Anglia 4 Liga
- Kidderminster Harriers - Altrincham FC Anglia Anglia 5 Liga
- Maidenhead United - Aldershot Town Anglia Anglia 5 Liga
- Oxford City - Wealdstone Anglia Anglia 5 Liga
- York City - Chesterfield Anglia Anglia 5 Liga
- Milton Keynes Dons - Walsall Anglia Anglia 4 Liga
- Hartlepool United - FC Halifax Town Anglia Anglia 5 Liga
- Oldham Athletic - AFC Fylde Anglia Anglia 5 Liga
- Gateshead - Rochdale Anglia Anglia 5 Liga
- Buxton - Chester FC Anglia National League, północ
- Boston United - Peterborough Sports Anglia National League, północ
- Woking - Eastleigh Anglia Anglia 5 Liga
- Darlington - Chorley Anglia National League, północ
- Solihull Moors - Barnet Anglia Anglia 5 Liga
- Blyth Spartans - Curzon Ashton Anglia National League, północ
- Banbury United - Hereford United Anglia National League, północ
- Alfreton Town - Rushall Olympic Anglia National League, północ
- Bath City - Weymouth Anglia National League, południe
- Farnborough - Chippenham Town Anglia National League, południe
- Eastbourne Borough - Maidstone United Anglia National League, południe
- Tamworth - Bishop's Stortford Anglia National League, północ
- Scarborough Athletic - Warrington Town Anglia National League, północ
- Farsley Celtic FC - Southport Anglia National League, północ
- Scunthorpe United - King's Lynn Town Anglia National League, północ
- South Shields - Spennymoor Town Anglia National League, północ
- Hemel Hempstead Town - Aveley Anglia National League, południe
- Weston-super-Mare - Taunton Town Anglia National League, południe
- Havant & Waterlooville - Worthing Anglia National League, południe
- Chelmsford City - Dartford Anglia National League, południe
- St Albans City - Braintree Town Anglia National League, południe
- Hampton & Richmond - Tonbridge Angels Anglia National League, południe
- Welling United - Dover Athletic Anglia National League, południe
- Yeovil Town - Torquay United Anglia National League, południe
- IK Kongahalla - Motala Aif Szwecja 4 Liga
- FK Radnik Surdulica - Vojvodina Serbia Serbia 1 Liga
- Ilves - AC Oulu Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- FC Dila Gori - Saburtalo Tbilisi Gruzja 1 Liga
- UE Rapitenca - Cfj Mollerussa Hiszpania 4 Liga
- CDC Montalegre - AD Limianos Portugalia 3 Liga
- BASK Belgrad - FK Zemun Serbia 3 Liga (Belgrad)
- Cerro Largo FC - Racing Club de Montevideo Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Jiskra Domazlice - Viktoria Plzen B Czechy 3 Liga CFL
- Tj Sokol Zivanice - FC Hradec Kralove B Czechy 3 Liga CFL
- FC Nordsjaelland - AGF Aarhus Dania Puchar Danii
- Gil Vicente - Famalicao Portugalia Portugalia 1 Liga
- Fc Voluntari - FC Hermannstadt Rumunia Rumunia 1 Liga
- Tondela - Lank FC Vilaverdense Portugalia Portugalia 2 liga
- Universidad San Antonio Abad - Deportivo Municipal Peru 1 Liga kobiet
- Sk Hranice - Tj Tatran Bohunice Czechy 3 Liga MSFL
- Hadiah Hosanna FC - Hambaricho Durame Etiopia 1 Liga
- Correcaminos de la UAT II - Atletico Saltillo Meksyk 3 Liga
- Mazatlan U23 - Club Tijuana U23 Meksyk Liga U23
- FK Pohronie - Komarno Słowacja 2.Liga
- CD Utiel - Ontinyent CF Hiszpania 4 Liga
- Kolkheti 1913 Poti - FC Telavi Gruzja 1 Liga
- Maribor - Radomlje Słowenia Słowenia 1 Liga
- MFK Ruzomberok - DAC Dunajska Streda Słowacja 1 Liga
- CD Laredo - CF Vimenor Hiszpania 4 Liga
- Levski Sofia - Slavia Sofia Bułgaria Bułgaria 1 Liga
- NK Slaven Belupo - NK Osijek Chorwacja Chorwacja 1 Liga
- Doxa Katokopia - Othellos Athienou Cypr 1 Liga
- Apollon Limassol - AEZ Zakakiou Cypr 1 Liga
- FC Pisek - FK Dukla Praha B Czechy 3 Liga CFL
- Usti nad Labem - FK Chlumec Czechy 3 Liga CFL
- Truro City - Slough Town Anglia National League, południe
- FC Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi Gruzja 1 Liga
- FK Banga Gargzdai - FK Dziugas Litwa 1 Liga
- Valle de Xico F.C. - FC Politecnico Meksyk Liga TDP
- FK IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo Serbia Serbia 1 Liga
- Tsc Backa Topola - FK Vozdovac Serbia Serbia 1 Liga
- FC Vysocina Jihlava - FK Dukla Praga Czechy Czechy 2 Liga
- SFC Opava - Slavia Kromeriz Czechy Czechy 2 Liga
- Pribram - Vlasim Czechy Czechy 2 Liga
- FC Zbrojovka Brno - Ac Sparta Praga B Czechy Czechy 2 Liga
- Nk Karlovac - Hrvace Chorwacja Druga Nl
- DSV Leoben - Kapfenberger SV Austria 2 Liga
- St Polten - SKU Amstetten Austria 2 Liga
- Blackburn Rovers - Ipswich Town Anglia Championship
- Inter - AS Roma Włochy Serie A, Kobiety
- Krka - Fuzinar Słowenia 2 Liga
- Rudar Velenje - Tolmin Słowenia 2 Liga
- Guillermo Brown - Talleres de Remedios de Escalada Argentyna Primera B Nacional
- Varbergs GIF - Savedalens IF Szwecja 4 Liga
- Simba SC - Al Ahly Afryka CAF Liga Mistrzów
- Boca Juniors - Platense Argentyna 1 Liga, Kobiety
- Nautico Hacoaj - Social Atletico Television Argentyna Campeonato Promocional
- Silkeborg IF - FC Fredericia Dania Puchar Danii
- Deportivo Gladiadores FC - Caja Oblatos C.FD Meksyk 3 Liga
- Benfica - GD Chaves Portugalia Portugalia 1 Liga
- FK Dubocica - FK Macva Sabac Serbia 2 Liga
- Hatta U21 - Al-Nasr U21 ZEA Liga U21
- Bani Yas FC U21 - Emirates Club U21 ZEA Liga U21
- Al Wahda Abu Dhabi - Shabab Al-Ahli Dubai FC USA 1 Liga
- Al-Ittihad Kalba - Ajman USA 1 Liga
- KF Tirana - KS Teuta Durres Albania Albania 1 Liga
- KF Vllaznia - KF Erzeni Albania Albania 1 Liga
- Bron Radom - Lechia Tomaszow Polska 3 Liga
- Club Social y Deportivo Camioneros - Belgrano de Zarate Argentyna Campeonato Promocional
- Cholet - Red Star FC 93 Francja 3 Liga
- LB Chateauroux - Martigues Francja 3 Liga
- Dijon Fco - Nimes Olympique Francja 3 Liga
- Le Mans FC - SAS Epinal Francja 3 Liga
- Marignane Gignac Cote Bleue FC - FC Versailles 78 Francja 3 Liga
- Al Fehaiheel - Qadsia SC Kuwejt Kuwejt 1 Liga
- Al-shamal - Al Ahli Katar 1 Liga
- Sepsi Sfantu Gheorghe - CFR Cluj Rumunia Rumunia 1 Liga
- Umm-Salal - Al-Mu'aidar Katar 1 Liga
- AL Adalh - Al Taraji Arabia Saudyjska 2 Liga
- FC Stade Nyonnais - Sion Szwajcaria 2 Liga
- Austria Wieden - BW Linz Austria Austria 1 Liga
- Neuchatel Xamax - Schaffhausen Szwajcaria 2 Liga
- Al-Faisaly Harmah - Al-Kholood Club Arabia Saudyjska 2 Liga
- AL Qaisoma - Al Safa Arabia Saudyjska 2 Liga
- CA Penarol - Club Nacional Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Ferroviaria Araraquara - Cruzeiro Brazylia 1 Liga kobiet
- FK Zeljeznicar - FK Velez Mostar Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 1 Liga
- Beerschot AC - Racing Genk B Belgia Belgia 2 Liga
- Sint-Truidense U21 - RFC de Liege U21 Belgia Liga Rezerw
- Club Brugge B - FCV Dender EH Belgia Belgia 2 Liga
- Puskas Akademia Fc - Videoton FC Węgry 1 Liga
- SC Telstar - Jong FC Utrecht Holandia Holandia 2 Liga
- NAC Breda - MVV Maastricht Holandia Holandia 2 Liga
- FC Eindhoven - Cambuur Leeuwarden Holandia Holandia 2 Liga
- De Graafschap - Jong AZ Alkmaar Holandia Holandia 2 Liga
- Helmond Sport - Willem II Holandia Holandia 2 Liga
- FC Emmen - Jong Ajax Holandia Holandia 2 Liga
- Al-Arabi Al-Saudi - Al Qadisiyah Arabia Saudyjska 2 Liga
- Al Jabalain - Ohod Madinah Arabia Saudyjska 2 Liga
- Al-Ittihad Jeddah - Al Feiha Arabia Saudyjska Saudi Pro League
- Al-Taawoun Buraidah - Al Hazm Arabia Saudyjska Saudi Pro League
- Al-Akhdoud - Al-Raed Buraidah Arabia Saudyjska Saudi Pro League
- Al-Ettifaq - Al Ahli Jeddah Arabia Saudyjska Saudi Pro League
- Dhamk - Al-Khaleej Saihat Arabia Saudyjska Saudi Pro League
- FC Jeunesse Canach - FC Mamer 32 Luksemburg 2 Liga
- Domzale - Mura Słowenia Słowenia 1 Liga
- AC Bellinzona - Aarau Szwajcaria 2 Liga
- Burgos CF - Espanyol Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- KRC Genk - RSC Anderlecht Belgia Super League, Kobiety
- White Star Woluwe - Zulte-Waregem Belgia Super League, Kobiety
- Al-Salt SC - Sahab SC Jordania 1 Liga
- Cambrian & Clydach Vale - Abertillery Bluebirds FC Walia 2 Liga (południe)
- SV Ried - Grazer AK Austria 2 Liga
- Wadi Degla - AL Maadi Egipt Premier League, kobiety
- Ayr United - Airdrieonians Szkocja 2 Liga
- Waterford United - Sligo Rovers Irlandia Irlandia 1 Liga
- Treaty United - Finn Harps Irlandia 2 Liga
- Shamrock Rovers - Bohemians Irlandia Irlandia 1 Liga
- Shelbourne FC - Dundalk Irlandia Irlandia 1 Liga
- Cork City FC - Athlone Town Irlandia 2 Liga
- Longford Town - UCD Irlandia 2 Liga
- Kerry FC - Wexford FC Irlandia 2 Liga
- Bray Wanderers - Cobh Ramblers FC Irlandia 2 Liga
- Drogheda United - St. Patrick's Athletic Irlandia Irlandia 1 Liga
- Derry City - Galway United Irlandia Irlandia 1 Liga
- KAA Gent - Standard De Liege Belgia Belgia 1 Liga
- Glebe North - Wayside Celtic Irlandia FAI Intermediate Cup
- Cadiz - Granada CF Hiszpania LaLiga
- Watford - Leeds United Anglia Championship
- Lille OSC - RC Lens Francja Ligue 1
- Zamora FC - FC Angostura Wenezuela 1 Liga
- Paris FC - HSC Montpellier Francja 1 Liga, Kobiety
- Club Football Estrela - Sporting CP Portugalia Portugalia 1 Liga
- Tigre - Belgrano Argentyna Superliga Cup
- Defensa y Justicia - Estudiantes de La Plata Argentyna Superliga Cup
- Club Sportivo Estudiantes - Sportivo y Biblioteca Atenas Argentyna Torneo Federal A
- ES Mostaganem - NA Hussein Dey Algieria Puchar
- CR Belouizdad - Olympique Akbou Algieria Puchar
- USM Annaba - CS Constantine Algieria Puchar
- Club Atletico Mineiro - Cr Flamengo Brazylia 1 Liga kobiet
- Union San Felipe - Deportes Limache Chile 2 Liga
- Cruz Azul - America Meksyk 1 Liga, Kobiety
- Santos FC - Red Bull Bragantino Brazylia 1 Liga kobiet
- Fluminense RJ - Sao Paulo Brazylia 1 Liga kobiet
- Alianza Petrolera - Deportes Tolima Kolumbia 1 Liga
- Arietes FC - Deportivo Independiente Mexiquense Meksyk Liga TDP
- Olympique Khouribga - Difaa El Jadida Maroko Puchar
- SCCM Chabab Mohamedia - CAYB Berrechid Maroko Puchar
- CA Agropecuario - Quilmes AC Argentyna Primera B Nacional
- Tevragh Zeina - FC Inter de Nouakchott Mauretania 1 Liga
- Real Santa Cruz - The Strongest Boliwia 1 Liga
- CA Huracan - River Plate Argentyna Superliga Cup
- Real Atletico Garcilaso - Union Comercio Peru Peru 1 liga
- Deportivo Macara - Barcelona SC Ekwador 1 Liga
- Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka Japonia Japonia 1 Liga
- Ventforet Kofu - Renofa Yamaguchi Japonia Japonia 2 Liga
- FC Osaka - FC Imabari Japonia 3 Liga
- Sagamihara - Kamatamare Sanuki Japonia 3 Liga
- Yokohama FC - Vegalta Sendai Japonia Japonia 2 Liga
- Albirex Niigata Albi - Kashiwa Reysol Japonia Japonia 1 Liga
- Montedio Yamagata - Shimizu S-Pulse Japonia Japonia 2 Liga
- Vissel Kobe - Consadole Sapporo Japonia Japonia 1 Liga
- Tokushima Vortis - Thespakusatsu Gunma Japonia Japonia 2 Liga
- Oita Trinita - Fagiano Okayama Japonia Japonia 2 Liga
- Mito Hollyhock - Kagoshima United FC Japonia Japonia 2 Liga
- Blaublitz Akita - Iwaki SC Japonia Japonia 2 Liga
- AC Nagano Parceiro - Azul Claro Numazu Japonia 3 Liga
- Kawasaki Frontale - FC Tokyo Japonia Japonia 1 Liga
- Urawa Red Diamonds - Avispa Fukuoka Japonia Japonia 1 Liga
- Machida Zelvia - Sagan Tosu Japonia Japonia 1 Liga
- Kashima Antlers - Jubilo Iwata Japonia Japonia 1 Liga
- Roasso Kumamoto - JEF United Chiba Japonia Japonia 2 Liga
- Melbourne City FC - Newcastle United Jets Australia Hyundai A-League
- FC Ryukyu - Kataller Toyama Japonia 3 Liga
- Cerezo Osaka - Shonan Bellmare Japonia Japonia 1 Liga
- Ehime FC - Fujieda Myfc Japonia Japonia 2 Liga
- Nagoya Grampus - Yokohama F-Marinos Japonia Japonia 1 Liga
- Sydney FC - Central Coast Mariners Australia Hyundai A-League
- Tochigi SC - V-Varen Nagasaki Japonia Japonia 2 Liga
- Parnu JK Vaprus - Nomme Kalju FC Estonia 1 Liga
- SIF - Karhu Kauha Finlandia Puchar Finlandii
- Esan Pattaya - Chainat Hornbill Tajlandia 2 Liga
- IFK Stocksund - Friska Viljor FC Szwecja 3 Liga
- Air Force United - Prachuap FC Tajlandia 1 Liga
- Krabi FC - Nong Bua Pitchaya FC Tajlandia 2 Liga
- Rakow Czestochowa - Ruch Chorzow Polska Ekstraklasa
- Lamphun Warrior - Port FC Tajlandia 1 Liga
- Nakhon Ratchasima - JL Chiangmai United Tajlandia 2 Liga
- Napoli - Atalanta Włochy Serie A
- Holstein Kiel - Hansa Rostock Niemcy 2 Bundesliga
- 1. FC Kaiserslautern - Dusseldorf Niemcy 2 Bundesliga
- Eintracht Braunschweig - Spvgg Elversberg 07 Niemcy 2 Bundesliga
- Sukhotai FC - Ratchaburi Tajlandia 1 Liga
- Orebro Syrianska IF - FC Stockholm Internazionale Szwecja 3 Liga
- Eskilsminne IF - Tvaakers IF Szwecja 3 Liga
- Kasetsart FC - Rayong FC Tajlandia 2 Liga
- Newcastle United - West Ham Anglia Premier League
- Narva Trans - FC Nomme United Estonia 1 Liga
- Ca Los Andes - Ca Fenix Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Arezzo - Juventus Next Gen Włochy 3 Liga
- Olbia Calcio - Sestri Levante Włochy 3 Liga
- UC Albinoleffe - Trento Calcio 1921 Włochy 3 Liga
- Nuova Monterosi - Benevento Włochy 3 Liga
- US Casertana 1908 - Taranto Sport Włochy 3 Liga
- Monopoli - Sorrento Calcio Włochy 3 Liga
- Juventud De Las Piedras - Club Oriental de La Paz Urugwaj 2 Liga
- Trat FC - Bangkok Glass Tajlandia 1 Liga
- Real Valladolid - Levante UD Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- Hassleholms IF - IF Lodde Szwecja Division 2, Sodra Gotaland
- Getafe - Sevilla Hiszpania LaLiga
- FC Inter Turku - KuPS Finlandia Liiga Cup
- Genoa - Frosinone Włochy Serie A
- Torino - Monza Włochy Serie A
- Jagiellonia Bialystok - LKS Lodz Polska Ekstraklasa
- Valenciennes FC - Saint-Etienne Francja Ligue 2
- Werder Brema - Wolfsburg Niemcy Bundesliga
- RB Lipsk - Mainz Niemcy Bundesliga
- Leverkusen - Hoffenheim Niemcy Bundesliga
- Borussia M'gladbach - Freiburg Niemcy Bundesliga
- Frankfurt - Union Berlin Niemcy Bundesliga
- Oskarshamns AIK - Ljungskile SK Szwecja 3 Liga
- Jonkopings Sodra IF - BK Olympic Szwecja 3 Liga
- United IK Nordic - AFC Eskilstuna Szwecja 3 Liga
- Tottenham Hotspur - Luton Town Anglia Premier League
- Nottingham Forest - Crystal Palace Anglia Premier League
- Sheffield United - Fulham Anglia Premier League
- AFC Bournemouth - Everton Anglia Premier League
- Chelsea - Burnley Anglia Premier League
- Rangers - Hibernian Szkocja Szkocja 1 Liga
- Motherwell - St Mirren Szkocja Szkocja 1 Liga
- St Johnstone - Dundee Szkocja Szkocja 1 Liga
- Cove Rangers - Stirling Albion Szkocja 3 Liga
- Hamilton Academical - Queen of the South Szkocja 3 Liga
- Kelty Hearts - Edinburgh City Szkocja 3 Liga
- Dumbarton - Stenhousemuir Szkocja 4 Liga
- Peterhead - Clyde Szkocja 4 Liga
- East Fife - Elgin City Szkocja 4 Liga
- Spartans - Forfar Athletic Szkocja 4 Liga
- Stranraer - Bonnyrigg Rose Athletic Szkocja 4 Liga
- Aberdeen - Ross County Szkocja Szkocja 1 Liga
- Hearts - Kilmarnock Szkocja Szkocja 1 Liga
- Tallinna FC Flora U21 - Tallinna FC Levadia U21 Estonia 2 Liga
- Viimsi Jk - FC Tallinn Estonia 2 Liga
- Arbroath - Dunfermline Athletic Szkocja 2 Liga
- Dundee United - Raith Rovers Szkocja 2 Liga
- Alloa Athletic - Annan Athletic Szkocja 3 Liga
- Partick Thistle - Inverness Caledonian Thistle Szkocja 2 Liga
- Greenock Morton - Queens Park Szkocja 2 Liga
- FC Elva - JK Tallinna Kalev U21 Estonia 2 Liga
- Paide Linnameeskond U21 - JK Welco Elekter Estonia 2 Liga
- Tabasalu JK - Harju Jk Laagri Estonia 2 Liga
- Union Arzignanochiampo - Triestina Calcio Włochy 3 Liga
- Entella - Pontedera Włochy 3 Liga
- AC Cesena - Delfino Pescara 1936 Włochy 3 Liga
- Novara FC - AC Lumezzane Włochy 3 Liga
- US Ancona 1905 - Spal Włochy 3 Liga
- Juve Stabia - Messina FC Włochy 3 Liga
- Ud Almeria - Osasuna Hiszpania LaLiga
- SD Eibar - Cd Eldense Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- Andorra CF - Mirandes Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- Leganes - FC Cartagena Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- FC Metz - AS Monaco Francja Ligue 1
- Arsenal de Sarandi - Chacarita Juniors Argentyna Primera B Nacional
- Rampla Juniors - Centro Atletico Fenix Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Piast Gliwice - Slask Wroclaw Polska Ekstraklasa
- Toulon - Andrezieux-Boutheon FC Francja 4 Liga
- Lazio - Juventus Włochy Serie A
- Cardiff Metropolitan - The New Saints Walia Puchar
- Bayern - Borussia Dortmund Niemcy Bundesliga
- Latina Calcio - US Foggia Włochy 3 Liga
- AC Mantova - Atalanta U23 Włochy 3 Liga
- Potenza SC - Crotone Włochy 3 Liga
- Vecomp Verona - AC Renate Włochy 3 Liga
- Giana Erminio - Fiorenzuola Włochy 3 Liga
- Pro Patria - Legnago Włochy 3 Liga
- Valencia - Mallorca Hiszpania LaLiga
- Aston Villa - Wolverhampton Wanderers Anglia Premier League
- Real Sporting de Gijon - Racing Santander Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- Montrose - Falkirk Szkocja 3 Liga
- Albacete Balompie - Huesca Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- Troyes AC - Rodez Francja Ligue 2
- US Concarneau - Angers SCO Francja Ligue 2
- Amiens SC - Pau FC Francja Ligue 2
- Stade Lavallois - SC Bastia Francja Ligue 2
- Grenoble Foot 38 - En Avant Guingamp Francja Ligue 2
- Mushuc Runa - Aucas Ekwador 1 Liga
- Bordeaux - Paris FC Francja Ligue 2
- US Quevilly - SM Caen Francja Ligue 2
- USL Dunkerque - Annecy FC Francja Ligue 2
- Gimnasia y Esgrima de Mendoza - Colon de Santa Fe Argentyna Primera B Nacional
- Acassuso - Villa Dalmine Argentyna Primera B Metropolitana
- Argentino de Merlo - Fenix Argentyna Primera B Metropolitana
- Club Comunicaciones - Deportivo Armenio Argentyna Primera B Metropolitana
- Colegiales - Deportivo Merlo Argentyna Primera B Metropolitana
- Club Sportivo Italiano - CA Ferrocarril Midland Argentyna Primera B Metropolitana
- Villa San Carlos - Los Andes Argentyna Primera B Metropolitana
- UAI Urquiza - Sacachispas FC Argentyna Primera B Metropolitana
- Tristan Suarez - Ferro Carril Oeste Argentyna Primera B Nacional
- San Antonio - Real Tomayapo Boliwia 1 Liga
- Almagro - Atletico de Rafaela Argentyna Primera B Nacional
- Pogon Szczecin - Cracovia Krakow Polska Ekstraklasa
- Club Social y Deportivo Cooper - Club Atletico Atenas Urugwaj 2 Liga
- Temperley - CA Defensores Unidos Argentyna Primera B Nacional
- Liverpool Montevideo - River Plate-URU Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Atletico Grau - Carlos Mannucci Peru Peru 1 liga
- Hertha - Nuremberg Niemcy 2 Bundesliga
- Crucero del Norte - Sarmiento de Resistencia Argentyna Torneo Federal A
- Club Villa Mitre - CA Sansinena SyD Argentyna Torneo Federal A
- Argentino Monte Maiz - Ciudad De Bolivar Argentyna Torneo Federal A
- EC Juventude - Gremio Fbpa Brazylia Gaucho
- San Martin Burzaco - CA Excursionistas Argentyna Primera B Metropolitana
- Brindisi - Virtus Francavilla Włochy 3 Liga
- Alessandria Calcio - Pro Vercelli Włochy 3 Liga
- AC Pro Sesto - LR Vicenza Włochy 3 Liga
- ASD Pineto Calcio - US Recanatese Włochy 3 Liga
- Avellino - AZ Picerno Włochy 3 Liga
- Audace Cerignola - Torre Neapolis Włochy 3 Liga
- Fiorentina - AC Milan Włochy Serie A
- FC Barcelona - UD Las Palmas Hiszpania LaLiga
- Brentford - Manchester United Anglia Premier League
- Olympique Lyon - Stade Reims Francja Ligue 1
- Boca Juniors - San Lorenzo Argentyna Argentyna Superliga Cup
- Libertad FC - Club Deportivo Tecnico Universitario Ekwador 1 Liga
- Guabira - Universitario de Vinto Boliwia 1 Liga
- FBC Melgar - Cienciano del Cuzco Peru Peru 1 liga
- Deportivo Santamarina - CA Germinal Argentyna Torneo Federal A
- Central Cordoba - Racing Club Argentyna Argentyna Superliga Cup
- Union Sunchales - Atletico Sarmiento de la Banda Argentyna Torneo Federal A
- Defensor Sporting - Danubio Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Cumbaya FC - El Nacional Ekwador 1 Liga
- Wellington Phoenix - Brisbane Roar Australia Hyundai A-League
- Talleres de Cordoba - Velez Sarsfield Argentyna Argentyna Superliga Cup
- Nacional Potosi - Royal Pari FC Boliwia 1 Liga
- La Luz FC - Albion FC Urugwaj 2 Liga
- Cesar Vallejo - Universitario de Deportes Peru Peru 1 liga
- Melbourne Victory - Perth Glory Australia Hyundai A-League
- Gainare Tottori - Vanraure Hachinohe Japonia 3 Liga
- Schalke - Karlsruher Niemcy 2 Bundesliga
- Greuther Furth - Hamburger SV Niemcy 2 Bundesliga
- SV Wehen Wiesbaden - VfL Osnabruck Niemcy 2 Bundesliga
- St Pauli - Paderborn Niemcy 2 Bundesliga
- Magdeburg - Hannover Niemcy 2 Bundesliga
- Augsburg - FC Koln Niemcy Bundesliga
- Stuttgart - 1. FC Heidenheim Niemcy Bundesliga
- Real Oviedo - Villarreal B Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- VfL Bochum - SV Darmstadt 98 Niemcy Bundesliga
- Nueva Chicago - Almirante Brown Argentyna Primera B Nacional
- Olympique Marseille - Paris Saint Germain Francja Ligue 1
- Temperley - CA Defensores Unidos Argentyna Primera B Nacional
- Gimnasia y Esgrima La Plata - Deportivo Riestra Argentyna Argentyna Superliga Cup
- Club Social y Deportivo Camioneros - Ferro Carril Oeste General Pico Argentyna Torneo Federal A
- Club Atletico Sarmiento - Newell's Old Boys Argentyna Argentyna Superliga Cup
- Always Ready - Club Independiente Petrolero Boliwia 1 Liga
- Club Defensores de Pronunciamiento - Douglas Haig Argentyna Torneo Federal A
- Gimnasia Y Tiro - Estudiantes Rio Cuarto Argentyna Primera B Nacional
- CA Alvarado - CA Guemes Argentyna Primera B Nacional
- Racing de Cordoba - Gimnasia y Esgrima de Jujuy Argentyna Primera B Nacional
- Club Atletico el Linqueno - Independiente de Chivilcoy Argentyna Torneo Federal A
- Boca Unidos - Central Norte Argentyna Torneo Federal A
- Sol de America de Formosa - San Martin de Formosa Argentyna Torneo Federal A
- Patronato - CD Maipu Argentyna Primera B Nacional
- Sport Boys - Alianza Atletico Peru Peru 1 liga
- 9 De Julio Rafaela - Sportivo Belgrano Argentyna Torneo Federal A
- Miramar Misiones - CA Cerro Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Universidad Tecnica de Cajamarca - Sporting Cristal Peru Peru 1 liga
- Deportivo Cuenca - Delfin SC Ekwador 1 Liga
- All Boys - CA San Miguel Argentyna Primera B Nacional
- Independiente - Atletico Tucuman Argentyna Argentyna Superliga Cup
- Club Bolivar - Oriente Petrolero Boliwia 1 Liga
- CA Brown - Deportivo Madryn Argentyna Primera B Nacional
- San Martin-San Juan - Estudiantes De Buenos Aires Argentyna Primera B Nacional
- Deportivo Moron - Atlanta Argentyna Primera B Nacional
- Emelec - Independiente Del Valle Ekwador 1 Liga
- Montevideo Wanderers - CA Boston River Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Club Aurora - Blooming Santa Cruz Boliwia 1 Liga
- Independiente Rivadavia - Banfield Argentyna Argentyna Superliga Cup
- Macarthur South West United FC - Western Sydney Wanderers Australia Hyundai A-League
- Sacachispas FC - Csd Liniers Reseves Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Saarbrucken - 1. FC Kaiserslautern Niemcy Puchar Niemiec
- Juventus Next Gen - Entella Włochy 3 Liga
- Triestina Calcio - Atalanta U23 Włochy 3 Liga
- Rimini Calcio Fc - Olbia Calcio Włochy 3 Liga
- Leverkusen - Dusseldorf Niemcy Puchar Niemiec
- Liverpool Montevideo - CA Fenix Montevideo Urugwaj Tercera Division