Betclic vs Superbet - którego bukmachera wybrać na początek?

Masz mętlik w głowie? Chcesz wybrać odpowiedniego bukmachera na dobry początek? Sporo osób decyduje się na te firmy. Czy słusznie? Jaki podmiot hazardowy jest obecnie bardziej popularny?

Promocja powitalna Betclic to cashback do 550 PLN

Zastanawiasz się, czy rejestracja w Betclic to będzie dobra idea? Zdecydowanie tak. Nie musisz mieć ogólnie co do tego żadnych wątpliwości. Warto wiedzieć, że ta firma bukmacherska jest w 100% legalna. Jeśli chcesz sprawdzić te kwestie, to jak najbardziej masz takie możliwości. Należy wiedzieć, że Betclic posiada odpowiednie papiery, by oferować zakłady wzajemne w Polsce. W rejestrze domen zakazanych tej marki zaś nie ma. Wniosek? Możesz się tam swobodnie zarejestrować. W czasie wykonywania tego zadania warto zaś wklepać specjalne hasło. Możesz zaś znaleźć kod promocyjny betclic na portalu meczyki. To „MEGABONUS550”. Jeśli to zrobisz, to będziesz mógł potem skorzystać z oferty powitalnej. Obecnie (stan na 14 grudnia 2021 roku) Betclic oferuje zaś cashback do 550 PLN. Jeśli wygrasz premierowy kupon, to super. Kasa jest Twoja. Jak przegrasz, to otrzymujesz zwrot stawki. Warto zatem wpisać powyższy kod promocyjny, by można było skorzystać z tej atrakcyjnej promocji.

Nowy Klient Superbet - co może uzyskać?

Jeszcze więcej promocji oferuje ta rumuńska firma bukmacherska. Jak je zgarnąć? Zasady są bardzo podobne. Musisz przede wszystkim założyć konto. W trakcie wykonywania tej czynności należy zaś wpisać specjalne hasło. Jak brzmi kod promocyjny superbet na stronie meczyki? To najzwyczajniej w świecie „MECZYKI”. Jak wpiszesz to hasło, to otworzysz sobie drzwi do wielu hojnych bonusów. Jest to zaś m.in. zakład bez ryzyka do 34 PLN. To nie wszystko. Poza tym masz szansę skorzystać z Tygodnia bez ryzyka. Jeśli zaś po tym okresie będziesz na minusie (po zsumowaniu wszystkich zagranych przez Ciebie kuponów), to otrzymasz zwrot do 1300 PLN. Co jeszcze jest tutaj oferowane? Superbet zapewnia także bonus od depozytu. Maksymalnie w tej promocji możesz zainkasować 200 PLN. A może chcesz obstawiać dzięki aplikacji mobilnej? Warto, ponieważ będziesz mógł grać nawet wtedy, kiedy jesteś poza domem lub mieszkaniem… Dodatkowo możesz zainkasować bonus za pobranie aplikacji w kwocie 20 PLN.

Jaki podmiot hazardowy wybrać?

Przed Tobą czas decyzji? Chcesz wybrać któregoś bukmachera? Gdzie warto zarejestrować się w pierwszej kolejności? Nie da się ukryć, że oba te podmioty hazardowe są legalne i zapewniają świetne bonusy na start. Więcej jest oferowanych przez Superbet. Jeśli zatem chcesz z nich skorzystać, to warto zarejestrować się w tym podmiocie hazardowym. Nie zapominaj jednak tak samo o Betclic. Ta firma bukmacherska gwarantuje bowiem świetny cashback do 550 PLN. Poza tym tylko tam możesz obstawiać wydarzenia z cyklu Fame MMA. Interesujesz się na co dzień tym aspektem? W takim razie wiedz, że Betclic jest jednym z kluczowych sponsorów tej federacji. Tylko tam są zatem dostępne zakłady podstawowe oraz dodatkowe na walki.

Flashscore, Mecze na żywo, Skróty meczów 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
STS bonus nowy