STS

STS to działający od 1997 roku bukmacher, który aktualnie posiada zdecydowaną większość udziałów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Znany ze swojego bardzo aktywnego udziału w świecie sportu, jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Działa zarówno internetowo, jak i stacjonarnie, choć to w tej pierwszej gałęzi stara się aktualnie rozwijać najprężniej. Wszyscy najlepsi bukmacherzy w Polsce uważają go za wzór do naśladowania. Nie ma się zresztą czemu dziwić - jest firmą bardzo szybko dostosowującą się do potrzeb rynku. Błyskawicznie wdraża nowe funkcjonalności i stale aktualizuje ofertę. Tak, aby ciągle być jedną z najbardziej konkurencyjnych opcji.

Zalety STS

 1. Najlepszy bukmacher w Polsce
 2. Aplikacja cacuś glancuś
 3. Wszystko TipTop
Załóż konto

STS działa w zgodzie z polskim prawem. Tak jak wszyscy legalni bukmacherzy, posiada stosowną licencję przydzielaną przez Ministerstwo Finansów, a konieczną do prowadzenia tego typu działalności w naszym kraju.

Oferta główna bukmachera STS

STS stale udoskonala i poszerza swoją ofertę, dbając o to, by ta była nie tylko atrakcyjna, ale i wstrzeliwała się w gusta obstawiających - również tych pasjonujących się mniej typowymi i bardziej niszowymi dyscyplinami sportu. STS daje dostęp aż do kilkudziesięciu z nich, a w obrębie każdej stara się pokrywać swoją ofertą na zakłady bukmacherskie jak najwięcej ważnych imprez, turniejów i lig.

Piłka nożna

Elementem kluczowym oferty STS jest oczywiście piłka nożna, stanowiąca najpopularniejszy sport w Polsce. Bukmacher to do niej przykłada się najbardziej, pozwalając na obstawianie:

 • spotkań organizowanych w ramach polskiej Ekstraklasy, która z oczywistych przyczyn cieszy się u nas największym zainteresowaniem;
 • meczów z najpopularniejszych lig europejskich - można tu obstawiać własne typy na Premier League, La Liga, Bundesligę i wiele innych;
 • spotkań rangi reprezentacyjnej, w tym tych towarzyskich, ale i organizowanych w ramach większych turniejów - Mistrzostw Europy czy Świata;
 • rozgrywek europejskich pokroju Ligi Mistrzów, Ligi Europy czy Ligi Konferencji Europy.

Siatkówka

Siatkówka jest uważana za drugi sport narodowy. Każdy mecz rozgrywany w jej ramach gromadzi mnóstwo widowni i przyciąga do siebie równie dużo obstawiających. STS przykłada się więc do tego, by stale prezentować aktualną i atrakcyjną ofertę właśnie na siatkówkę. Można w niej obstawiać spotkania organizowane w ramach polskiej PlusLigi oraz wielu lig europejskich, ale też popularne memoriały (jak ten Huberta Wagnera) oraz turnieje rangi reprezentacyjnej.

E-sport

E-sport zajmuje coraz bardziej istotne miejsce wśród bardziej standardowych dyscyplin. STS jest jedną z tych firm, które traktują go najpoważniej. Objawia się to nie tylko w najszerszej na rynku ofercie na niego, ale i w wydzieleniu jej osobnego miejsca na stronie internetowej. E-sport w STS to odrębna zakładka, która pozwala szybko znaleźć grę, która nas interesuje. Do wyboru są wszystkie te tytuły, które posiadają rozbudowane zaplecze e-sportowe. Mowa tutaj między innymi o League of Legends, Counter Strike'u, Dota 2, Valorancie czy Overwatchu.

Inne dyscypliny sportu

STS to nie tylko najpopularniejsze dyscypliny sportu. To również miejsce, w którym można obstawiać dyscypliny bardziej niszowe. Takie, które cieszą się mniejszą popularnością, ale wciąż posiadają rzesze zgromadzonych wokół nich fanów. U bukmachera tego można zatem obstawiać między innymi kolarstwo, żużel, biegi, rugby, golf czy dartsy. Oferta na każdą z tych dyscyplin jest stale aktualizowana i bardzo konkurencyjna.

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe już dość dawno temu stały się nieodzowną częścią oferty bukmacherskiej. Tak właściwie to właśnie STS był inicjatorem ich wdrażania na polskim rynku. W 2017 roku wprowadził do swojej oferty sporty wirtualne, w których obstawia się fikcyjne rozgrywki w obrębie wielu dyscyplin sportowych. Zarządza nimi komputer, a same w sobie zaprezentowane są w formie skrótowej (około 3 minuty na jeden mecz). To właśnie sporty wirtualne wytyczyły pewne zasady wszystkim usługom dodatkowym. Ich założeniem jest zatem dostarczanie obstawiającym dostępnej całodobowo rozrywki i możliwości szybkiego rozwiązywania założonych w ich obrębie zakładów.

W 2020 roku STS - również jako pionier na rynku polskim - wdrożył do swojej oferty tak zwane gry karcianie (Betgames). W ich obrębie możliwe jest obstawianie gier znanych z kasyna. Obstawiać można swoje typy na legalny poker, blackjacka i wiele innych gier. Zaletą tej usługi dodatkowej jest jej realizm. Za każde rozdanie odpowiedzialny jest bowiem człowiek, a nie komputer. Wszystko więc bazuje na czystej losowości.

 

Bonusy bukmacherskie w ofercie STS

Ofercie głównej bukmachera STS towarzyszy jego atrakcyjna oferta promocyjna, w której coś dla siebie mogą znaleźć zarówno nowi obstawiający, jak i osoby doświadczone i posiadające swoje konto już od dość dawna. Najważniejsze elementy tej właśnie oferty wymieniamy poniżej.

 • Bonus powitalny - filar oferty promocyjnej bukmachera STS. Za jego pośrednictwem firma daje nawet 1200 złotych na start. Kwota bonusu uzależniona jest od wartości pierwszej wpłaty (stanowi jej równowartość), a same środki podlegają obowiązkowi trzykrotnego obrotu (wpłacając 1200 złotych, na zakłady trzeba będzie wydać 3600 złotych na wygrane kupony). 
 • 200 złotych bezpiecznego zakładu - pierwszy kupon jest chroniony, co oznacza, że firma zwróci nawet 200 złotych, jeśli okaże się on nietrafiony.
 • Kod promocyjny - jako jeden z przyjaznych względem gracza bukmacherów, w STS kod promocyjny, który brzmi obecnie BETONLINE to gratka dla wszystkich nowych graczy. STS pozwala na skorzystanie z kodu promocyjnego przy zakładaniu własnego konta. Dzięki niemu można pozyskać dodatkowe środki na start - w postaci tak zwanego freebetu.
 • 20 złotych cashback na Betgames -  w ramach tego bonusu firma jest w stanie zwrócić na konto nawet 20 złotych za pierwsze przegrane kupony.
 • 20 złotych zwrotu za sporty wirtualne - promocja działająca w sposób analogiczny do tej wyżej wspomnianej - z tym jednak, że dotycząca oferty na sporty wirtualne.


STS a kursy bukmacherskie

STS jest firmą, która słynie z wysokich kursów bukmacherskich. Dzięki nim rejestrując się u niego można liczyć na atrakcyjne warunki do obstawiania, a przede wszystkim możliwość zmaksymalizowania własnych wygranych. Bukmacher stale udoskonala swoją ofertę właśnie pod tym względem. Widać, że zawsze dąży tutaj do jak największej konkurencyjności. Za sprawą tego zazwyczaj oferuje więcej niż inni bukmacherzy online właśnie pod kątem kursów. Te są w końcu najważniejszą rzeczą, która tak właściwie definiuje atrakcyjność konkretnej firmy bukmacherskiej.

Opinie na temat bukmachera STS

STS nie bez powodu jest bukmacherem cieszącym się tak dużym poważaniem i zainteresowaniem. Doskonale wstrzeliwuje się on w potrzeby, wymagania i oczekiwania współczesnego odbiorcy. Ma to swoje odzwierciedlenie w pojawiających się opiniach na jego temat. Poniżej - kilka tych wybranych.

 • "STS zaskoczył mnie wysokimi kursami i przejrzystością zasad. Jest wszystkim, czego mógłbym potrzebować do gry" - Maciek.
 • "W STS brakuje mi tylko dobrego programu partnerskiego. Poza tym wszystko jest świetne - nie zmieniłbym go na żadnego innego." - Mateusz.
 • "Ten bukmacher to wszystko, czego możesz potrzebować jeśli chodzi o zakłady :)" -PauLin4.

Flashscore, Mecze na żywo, Skróty meczów 0

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  STS bonus nowy