Bukmacherzy

 1. Totolotek

  Totolotek jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Na rynku działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, natomiast od 2013 roku oferuje legalne zakłady sportowe online. Legalny bukmacher Totolotek to jedna z najbardziej rozpoznwalanych marek wśród wszystkich podmiotów świadczących usługi bukmacherskie. To także sponsor wielu imprez, dyscyplin i drużyn sportowych.

 2. Fortuna

  Fortuna to polski legalny bukmacher z wieloletnim doświadczeniem. Klienci tej firmy od wielu lat mogą obstawiać zakłady w punktach stacjonarnych, natomiast na stronie internetowej online od 2009 roku. Legalny bukmacher Fortuna to obecnie lider wśród wszystkich podmiotów świadczących usługi hazardowe, gra tam kilkaset tysięcy graczy z całej Polski. Fortuna posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.
 3. STS

  STS to działający od 1997 roku bukmacher, który aktualnie posiada zdecydowaną większość udziałów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Znany ze swojego bardzo aktywnego udziału w świecie sportu, jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Działa zarówno internetowo, jak i stacjonarnie, choć to w tej pierwszej gałęzi stara się aktualnie rozwijać najprężniej. Wszyscy najlepsi bukmacherzy w Polsce uważają go za wzór do naśladowania. Nie ma się zresztą czemu dziwić - jest firmą bardzo szybko dostosowującą się do potrzeb rynku. Błyskawicznie wdraża nowe funkcjonalności i stale aktualizuje ofertę. Tak, aby ciągle być jedną z najbardziej konkurencyjnych opcji.


  STS działa w zgodzie z polskim prawem. Tak jak wszyscy legalni bukmacherzy, posiada stosowną licencję przydzielaną przez Ministerstwo Finansów, a konieczną do prowadzenia tego typu działalności w naszym kraju.

 4. Betclic

  Legalny bukmacher Betclic jest marką zagraniczną, która w Polsce ma prawo działać i oferować swoje usługi wszystkim chętnym typerom. Co takiego znajduje się w jego ofercie? Każdy może sprawdzić u nas, jaki jest aktualny bonus powitalny, kod promocyjny, a także opinie graczy i wiele więcej!

 5. LV BET

  LV BET to coraz bardziej rozpoznawalna marka bukmacherska w Polsce, które posiada odpowiednie zgody Ministerstwa Finansów. W ofercie tej firmy znajdziecie tradycyjne zakłady, obstawianie na żywo oraz Wirtualne Sporty z szybkimi wypłatami wygranych! LVbet to czołowy bukmacher z bardzo dobrą ofertą i wysokimi kursami na zakłady bukmacherskie.

 6. Fuksiarz

  Fuksiarz to jeden z najświeższych bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Licencję na prowadzenie swojej legalnej działalności pozyskał on pod koniec 2020 roku (dokładnie 9 grudnia), a ze swoim serwisem internetowym wystartował na przełomie lutego i marca roku 2021. Bukmacher ten szturmem podbija rynek, ciesząc się stale rosnącą popularnością. Choć jako marka istnieje od stosunkowo niedawna, tworząc go osoby posiadające olbrzymie doświadczenie w świecie polskiej bukmacherki. To z kolei w doskonały sposób wyjaśnia każde przemyślane zagranie z jego strony. Zarówno pod względem marketingowym, jak i jeżeli chodzi o jego podstawową ofertę.

 7. Betcris

  Betcris jest jednym z najnowszych polskich bukmacherów. Choć jednak działa na naszym rynku od niedawna, już teraz prezentuje ofertę nie tylko szeroką, ale też unikalną i w wielu aspektach różniącą się od tej proponowanej przez konkurencję. Czym zatem stara się przekonać do siebie nowych obstawiających? Jakie ma argumenty do tego, by zmienić bukmachera, u którego się obstawia właśnie na niego? O tym zamierzamy porozmawiać w dzisiejszym wpisie.

 8. eToto

  Pozostające w cieniu dużych firm bukmacherskich eToto jest bez wątpienia jedną z najbardziej niedocenianych stron tego typu w Polsce. Aktualna oferta tego bukmachera jest bardzo atrakcyjna i to nie tylko dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z typowaniem rezultatów wydarzeń sportowych!

 9. Betfan

  Zakłady Bukmacherskie Betfan - co warto o nim wiedzieć? Bonus powitalny to tutaj aż 3000 złotych, każdy gracz ma szansę wygrywać w każdym kuponie więcej nawet o 20%, a dodatkowo codziennie na każdego czekają bonusy ekstra! 

 10. eWinner

  eWinner to bukmacher, którego można uznać za jednego z najkrócej działających na polskim rynku. Swoją działalność rozpoczął bowiem w 2019 roku, kiedy to pozyskał oficjalną licencję Ministerstwa Finansów. Stał się tym samym operatorem, który świadczy swoje usługi w zgodzie z polskim prawem. Mimo swojego stosunkowo niewielkiego stażu, eWinner szybko znalazł się w gronie najlepszych. Jeśli więc kogoś interesują legalni bukmacherzy, jest on jedną z najciekawszych, a na pewno najatrakcyjniejszych opcji.

 11. Superbet

  Superbet to bukmacher, który swoją główną siedzibę ma w Rumunii, gdzie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych operatorów wzajemnych. W Polsce zaś swoją działalność rozpoczynał od kilkudziesięciu punktów stacjonarnych. Od 2019 roku zaś działa również internetowo, swoje usługi świadcząc też za pośrednictwem swojej własnej aplikacji mobilnej. Na obie te formy działalności posiada oczywiście licencję Ministerstwa Finansów.

 12. Forbet

  ForBET to polski bukmacher który powstał w 2016 roku i posiada w swojej ofercie zakłady sportowe, Wirtualne Sporty, zakłady live oraz transmisje z najważniejszych wydarzeń. Forbet to także duża ilość atrakcyjnych bonusów, super oferta na zakłądy sportowe, a także wysokie kursy, szczególnie na tenis i piłkę ręczną.

Flashscore, Mecze na żywo, Skróty meczów 0

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  STS bonus nowy