Fortuna

Fortuna to polski legalny bukmacher z wieloletnim doświadczeniem. Klienci tej firmy od wielu lat mogą obstawiać zakłady w punktach stacjonarnych, natomiast na stronie internetowej online od 2009 roku. Legalny bukmacher Fortuna to obecnie lider wśród wszystkich podmiotów świadczących usługi hazardowe, gra tam kilkaset tysięcy graczy z całej Polski.
Fortuna posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Bonus od Fortuna

 • Darmowy zakład dla graczy Flashscore

  Dla wszystkich pełnoletnich użytkowników serwisu Flashscore legalny bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy, a także świetne kursy i ofertę na zakłady sportowe.

  Odbierz bonus już teraz!

Zalety Fortuna

 1. Opcja Early Cash Out
 2. Doświadczona firma z wieloletnim doświadczeniem
 3. Wersja mobilna także na Windows Phone
 4. Promocje z nagrodami
 5. Zakłady na Żywo
 6. Przyjazny dla użytkownika interfejs po polsku
Załóż konto

Fortuna legalna firma bukmacherska 

Zakłady bukmacherskie Fortuna są firmą posiadającą zgodę Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności w Polsce. Oznacza to, że bez względu na to czy gramy stacjonarnie, czy też online, robimy to w stu procentach zgodnie z prawem. Dokonanie rejestracji na stronie www.eFortuna.pl jest darmowe i nie wymaga od graczy ponoszenia jakichkolwiek opłat. Gra przez internet w Fortunie jest niezwykle wygodna, a dzięki dostępności wersji mobilnej można stawiać zakłady również za pośrednictwem smartfona bądź tabletu.Fortuna posiada na terytorium całego kraju ponad 600 punktów naziemnego przyjmowania zakładów. Obecnie bukmacher zatrudnia ponad 1000 pracowników. Jak widać, to firma bukmacherska o dużej renomie. Dokonując depozytu do tego bukmachera, możemy być pewni, że środki są bezpieczne i będą mogły być wypłacone w każdej chwili.

Obstawianie meczów przez telefon w Fortunie

Wszystkie osoby, które są zarejestrowane na oficjalnej stronie bukmachera Fortuna, mogą korzystać z mobilnej aplikacji pozwalającej na obstawianie wydarzeń sportowych bez konieczności uruchamiana komputera czy mówiąc inaczej, tradycyjnej odsłony portalu internetowego. Fortuna to doskonała propozycja nie tylko dla osób, które posiadają smarfony z Androidem czy systemem iOS. Przenośna Fortuna dostosowana jest także do Windows Phone, co jest prawdziwą rzadkością, o której naprawdę warto pisać.

Będąc zarejestrowanym użytkownikiem Fortuny, możemy otrzymywać w telefonie czy smartwatchu powiadomienia o wygranych lub aktualnych promocjach czy bonusach. Dzięki tej naprawdę przydatnej funkcji nie jesteśmy w stanie przegapić żadnej oferty specjalnej, w tym konkursów bukmacherskich z nagrodami rzeczowymi.

Usługi dodatkowe w eFortuna

Usługi dodatkowe już jakiś czas temu stały się bardzo istotnym elementem oferty prezentowanej przez bukmacherów. Nie inaczej traktuje je eFortuna, u której są one bardzo szybko rozwijane i zaprezentowane w bardzo atrakcyjnej formie.

Podstawową i najdłużej oferowaną przez bukmachera eFortuna usługą dodatkową są sporty wirtualne, w których typujący mają okazję obstawiać rozgrywki zaprojektowane, zarządzanie i prezentowane w całości przez algorytmy komputerowe. Są to mecze z popularnych dyscyplin sportowych (w tym tych niedostępnych w podstawowej ofercie - chodzi między innymi o wyścigi konne czy samochodowe), zademonstrowane w postaci przypominającej grę wideo. Wszystkie rozgrywają się w skrótowej postaci i trwają maksymalnie kilka minut. Dokładnie tyle zajmuje tu rozwiązanie zakładu. Wirtualne sporty nie bazują na losowości.

Osoby, które zarejestrowały się w eFortunie od niedawna mają też dostęp do gier karcianych - Bet on Games. Usługa ta pozwala na obstawianie gier pokroju pokera, bakaratu oraz wojny (tutaj występującej pod nazwą Dragon Tiger). Jedno rozdanie trwa tu zaledwie kilka minut i jest symulacją. Co najważniejsze, prowadzi ją prawdziwy krupier (na żywo) - całość bazuje więc na losowości i transparentności. Przypomina nieco obstawianie na żywo, w którym oglądamy transmisję (tutaj - rozdanie) i typujemy, co za chwilę stanie się w jej trakcie. Krupier jest interaktywny - można z nim rozmawiać na czacie. Z chęcią wytłumaczy on zasady gry i podpowie, na jakim etapie rozdania znajduje się typujący.

Warto wiedzieć: wszystkie usługi dodatkowe, jakie oferuje eFortuna są dostępne całą dobę, dla każdego zarejestrowanego typującego. Tylko wirtualne sporty można jednak oglądać bez założenia własnego konta.

Ułatwienia w obstawianiu zakładów

eFortuna jest bukmacherem, który w przyjazny sposób podchodzi do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z obstawianiem spotkań sportowych. Dobrze podchodzi również do użytkowników już doświadczonych, którzy chcą obstawiać szybciej, sprawniej i łatwiej niż u konkurencji.

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj aplikacja mobilna eFortuna, dzięki której można mieć pełen dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu głównego operatora. Mobilnie, z każdego miejsca w Polsce i na świecie. Aplikacja jest kompletna i idealnie wykorzystuje każde urządzenie, w obrębie którego zostanie uruchomiona. Przede wszystkim jednak jest w pełni samodzielna - od typującego nie wymaga korzystania z serwisu internetowego bukmachera. Niezależnie od tego, czy chce się zalogować, wpłacić środki na wirtualne konto czy też zawrzeć zakład.

eFortuna daje obstawiającym dostęp do rozbudowanych statystyk, którymi opatruje zdecydowaną większość spotkań sportowych obecnych w jej ofercie. Dzięki temu można dokonywać dogłębnej analizy meczów - bez potrzeby opuszczania jej serwisu internetowego. Oprócz statystyk dostępna jest też zakładka Livescore, pozwalająca szybko śledzić mecze i ich wyniki. Na bieżąco, w czasie ich trwania.

Olbrzymim ułatwieniem w obstawianiu meczów na żywo są darmowe transmisje. eFortunie udało się pozyskać licencję na transmitowanie wielu piłkarskich lig, spotkań tenisowych, meczów w hokeju czy koszykówce. Wybór już teraz jest ogromny, a wraz z upływem czasu tylko się zwiększa.

Strefa typera w eFortuna online

eFortuna online jest jednym z niewielu bukmacherów, którzy w obrębie swojego serwisu internetowego dają dostęp do bukmacherskiego forum dyskusyjnego. Strefa Typera, bo taką nosi ono nazwę, pozwala typującym komunikować się ze sobą - na każdy możliwy temat, niekoniecznie związany ze światem zakładów bukmacherskich. Aby wypowiadać się w jego obrębie, należy posiadać konto u bukmachera i udać się na odpowiednią podstronę. Tam też można przeglądać wszystkie dotychczasowe dyskusje.

Bardzo ciekawie przedstawia się opcja dzielenia się kuponami właśnie w ramach Strefy Typera. Dzięki niej można pozyskać pomysły na obstawianie dyscyplin, z którymi zwykle nie miało się do czynienia. Podzielenie się kuponem można wykorzystać również jako sposób na poddanie własnego zakładu pod dyskusję. Dzięki temu można pozyskać opinię innych typujących na jego temat. Jeśli mamy na to ochotę, możemy się dzielić również tymi kuponami, które zostały już rozliczone. Dzięki temu jesteśmy w stanie poddać je pod dodatkową analizę, na przykład pytając o porady. Strefa Typera może więc być świetnym miejscem na budowanie własnego doświadczenia w obstawianiu. Musimy jednak uważać, gdyż jest ona otwartym forum dyskusyjnym. Oznacza to, że w jej obrębie mogą się wypowiadać tak profesjonaliści, jak i osoby nieposiadające większego doświadczenia w obstawianiu. Zanim zatem zaufamy im na tyle, by wziąć je pod uwagę przy dokonywaniu naszej własnej analizy bukmacherskiej, dokładnie przemyślmy to, czy warto to zrobić. Czasem wcale nie jest to oczywiste.

Warto wiedzieć: strefa typera jest miejscem, do którego dostęp mamy również bez zalogowania się na własne konto. Jeszcze zanim dokonamy rejestracji możemy więc dokonywać analizy i nabierać doświadczenia właśnie przy jej udziale.

Limity u polskiego bukmachera

Fortuna jest pierwszą w Polsce firmą, która umożliwiła swoim graczom na samodzielne nakładanie limitów. Każda osoba zarejestrowana na stronie internetowej bukmachera może ustalić, ile środków może maksymalnie przeznaczyć na bukmacherkę. Dzięki temu jesteśmy w stanie zachować więcej zyskanych środków, a jednocześnie nie stracić zbyt wiele, kiedy dopadnie nas lekki kryzys.

Korzystanie z opcji limitowej jest bezpłatne i dostępne dla każdego. Cały proces trwa dosłownie chwilę, a w przypadku opcji automatycznej – krócej, niż mogłoby się to każdemu wydawać!

Zakłady Live

Firma bukmacherska Fortuna posiada jedną z najlepszych ofert na Zakłady Na Żywo. Wszystkie osoby mogą w niej stawiać typy w trakcie wydarzeń sportowych i to z naprawdę wielu dyscyplin. Jeżeli interesują was mniej popularne sporty, raczej nie powinniście się w tym przypadku zawieść. Warto także nadmienić, że eFortuna rzadko organizuje przerwy techniczne, a niespodziewane błędy w serwisie zdarzają się tutaj sporadycznie.Początkujący gracze nie będą mieli najmniejszych problemów, aby poradzić sobie z obsługą strony internetowej Fortuny, a tym bardziej Zakładów Na Żywo. Obecnie chyba każdy ma dostęp do internetu, co oznacza, że 90 procent roboty jest już za nami! Reszta zależy już tylko od nas, ale z racji tego, że Fortuna posiada stronę dostępną po polsku – nikt nie powinien mieć większych problemów, by zagrać konkretny typ na swojego faworyta.

Early Cash Out

Zagraniczni bukmacherzy, którzy nie są już teraz w Polsce legalni, posiadali opcję zamykania zakładu jeszcze przed zakończeniem wszystkich zdarzeń na kuponie. Fortuna jest pierwszym bukmacherem w Polsce, który także posiada tę funkcję. Jeżeli do tej pory udało wam się wytypować poprawnie wszystkie spotkania, ale dwóch czy trzech nie jesteście pewni, możecie dokonać zamknięcia i zdobyć część środków z potencjalnej wygranej.

Bukmacher oferuje tę opcję każdemu klientowi i to zupełnie za darmo. Kto raz wypróbował Early Cash Out w Fortunie, nie wyobraża sobie, by bukmacher nie dawał podobnej opcji. Do korzystania z Early Cash Out, oczywiście, potrzebne jest konto na www.eFortuna.pl. Osoby, które grają w punktach stacjonarnych, nie mogą korzystać z tej funkcji.

Wpłaty i wypłaty w Fortunie

Fortuna stara się robić wszystko, aby każda wpłata i wypłata trafiała do gracza w możliwie jak najszybszym tempie. Na liście dostępnych u bukmachera metod płatności znajdziecie przelewy tradycyjne, ekspresowe, karty kredytowe czy też nieco bardziej „egzotyczne” opcje. Prowizje za skorzystanie z jakiejkolwiek z opcji nie są pobierane. W razie jakichś pytań, można skierować pytanie do Supportu Bukmachera, który dostępny jest telefonicznie, e-mailowo oraz poprzez specjalny chat internetowy.

Fortuna kod bonusowy 2022

Do rejestracji i skorzystania z promocji powitalnych mamy możliwość wpisania specjalnego kodu, który daje graczom dodatkowe korzyści w postaci darmowego zakładu. Kod promocyjny Fortuna 2022 to w tej chwili "BETONLINE", który jest aktualny przez cały czas. Bonus można odebrać na oficjalnej stronie www.eFortuna.pl. Bukmacher Fortuna nie organizuje może zbyt wielu promocji, ale kiedy już takowa w nim występuje, możecie być pewni, że będzie pozwalała na zdobycie wielu cennych nagród czy premii na darmowe obstawianie.
Czy korzystanie z funkcji i ofert Fortuny jest zgodne z prawem? Tak, dlatego nie musicie martwić się żadnymi konsekwencjami prawnymi. Wszystkie wygrane czy stawki są odpowiednio, automatycznie opodatkowane. Nam pozostaje włączyć się do gry i stawiać na faworytów! 

Sprawdź aktualną ofertę legalnego bukmachera na www.eFortuna.pl!

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Flashscore, Mecze na żywo, Skróty meczów 0

 1. Oglądaj mecze legalnie za darmo w HD!
  Legalny bukmacher Fortuna oferuje bonusy dla nowych graczy
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
STS bonus nowy