Kto jest najlepszym bukmacherem w Polsce?

Konkurencja na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce wzrasta z roku na rok. Przełomowym wydarzeniem było oczywiście wprowadzenie ustawy hazardowej, które odmieniło sytuację na rynku. Obecnie liczą się tylko operatorzy, którzy uzyskali licencję legalnego bukmachera. Kto jest najlepszym bukiem w Polsce?

Ogromna konkurencja

Na rynku zakładów bukmacherskich panuje obecnie ogromna konkurencja. Jest już ponad 20 firm, które uzyskało pozwolenie od Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielanie zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych lub kanale online. Taką sytuację trudno było wyobrazić sobie jeszcze w 2017 roku, kiedy dopiero co została wprowadzona ustawa hazardowa. Początkowo miano legalnego bukmachera posiadało zaledwie kilku operatorów, których obecnie można uznać za liderów w branży, czyli STS czy Fortunę.

Rosnąca konkurencja na rynku to oczywiście znakomita wiadomość dla graczy, którzy po pierwsze mają więcej możliwości, a po drugie szersze pole do wyboru i analizy. Klienci nie są już tylko uzależnieni od tego, gdzie znajduje się placówka stacjonarna i jak daleką odległość muszą pokonać, aby obstawić swoje zakłady. Na przestrzeni ostatnich lat znacząco zmieniły się statystyki w kontekście obstawiania w punktach stacjonarnych, a także kanale online. Obecnie zdecydowana większość graczy korzysta z zakładów przez Internet, do których dostęp można uzyskać za pośrednictwem swojego komputera czy też telefonu. Nie trzeba już więc chodzić do punktów stacjonarnych, aby obstawiać zakłady bukmacherskie na wybrane wydarzenia, ponieważ wystarczy dostęp do Internetu. Jeśli spojrzymy na początek XXI wieku, to bez wątpienia jest to olbrzymia innowacja i zmiana.

Konkurencja w kanale online nie śpi, dlatego też bukmacherzy rywalizują ze sobą na wielu przestrzeniach. Istotna jest przede wszystkim oferta powitalna, czyli bonusy, które mają przykuć uwagę nowych graczy. Oprócz tego klienci zwracają także uwagę na wysokość proponowanych kursów na poszczególne zdarzenia, a także szerokość oferty, ponieważ nie ma nic gorszego, niż brak zakładów, które chce się obstawić na konkretne wydarzenie. W takich sytuacja trzeba szukać innego bukmachera i otwierać nowe konto.

Kluczowe czynniki dla graczy

Fundamentalnym elementem dla graczy, którzy decydują się na otworzenie nowego konta, jest oferta powitalna. W ramach bonusów na start aktualnie na polskim rynku trzeba wyróżnić takie opcje jak bonusy od depozytu, zakłady bez ryzyka, a także freebety. Niektórzy z legalnych bukmacherów na start oferują dostęp do wszystkich z wyżej wymienionych opcji, co oczywiście wpływ na znakomite opinie. Widać to między innymi na przykładzie Superbet, który ma w swojej ofercie najbardziej innowacyjne promocje. Jest to bukmacher, który jako jedyny udostępnił swoim klientom możliwość tygodniowej gry bez ryzyka, gdzie konkurencja oferuje tylko 1 zakład na start. Dodatkowo w ofercie tego operatora znajdują się również bonus od depozytu, a także darmowe zakłady. W ofercie powitalnej gracze zwracają także uwagę na warunki obrotowe. Superbet opinie są znakomite również ze względu na to, że darmowe zakłady za odpowiednią wpłatę i pobranie aplikacji mobilnej nie wymagają obrotu.

Kolejnym bardzo ważnym elementem dla nowych graczy, którzy decydują się na otwarcie konta, są również kursy bukmacherskie. Jaki byłby sens z gry u operatora, który oferuje przelicznik na to samo zdarzenie niższy o 0.20? Gracze chcą obstawiać po najlepszych kursach i uzyskiwać najwyższe wygrane, dlatego też wysokość przeliczników jest fundamentalnym aspektem przy wyborze bukmachera. Superbet zdaje sobie z tego sprawę, dlatego ma znakomite opinie.

Na koniec warto również wspomnieć o szerokości oferty. Tutaj trzeba wymienić zarówno liczbę dostępnych zdarzeń, poszczególne wydarzenia, jak również konkretne sporty I ligi, które są dostępne u danego bukmachera. Na rynku są w tym momencie operatorzy, którzy nie mają kompletnej oferty i brakuje im niektórych wydarzeń. Nic więc dziwnego, że większość graczy decyduje się na grę u najlepszych bukmacherów, którzy oferują najwięcej zakładów na dane wydarzenie, co daje więcej możliwości do wyboru.

Dlaczego Superbet jest najlepszy?

Zakłady bukmacherskie Superbet swoją przygodę na rynku w naszym kraju rozpoczęły od inwestycji w punkty stacjonarne. Rumuński operator postawił na taką strategię, jednak fundamentalnym krokiem okazało się wejście w kanał online. Można powiedzieć, że tak naprawdę dopiero ta decyzja odmieniła sytuację Superbet w naszym kraju, a także opinie klientów. Wcześniej był to jeden z wielu operatorów, którzy oferowali swoje usługi w punktach stacjonarnych, ale nie mógł się on równać z Fortuną i STS pod kątem przejrzystości oferty czy dostępności placówek.

Obecnie Superbet jest uznawany przez graczy za najlepszego bukmachera na polskim rynku, co potwierdzają opinie graczy. Firma stale buduje swój pozytywny odbiór wśród klientów ze względu na znakomite działania marketingowe, a także najlepszy produkt. Superbet dostarcza swoim graczom wielu ciekawych możliwości – zaczynając od oferty powitalnej, a kończąc na fantastycznych opcjach dla stałych klientów. Obecnie na polskim rynku panuje sytuacja, w której większość bukmacherów dba przede wszystkim o pozyskanie nowych graczy, dlatego też dostosowuje do nich ofertę powitalną. Jeśli chodzi o późniejsze działania, to z reguły na tym polu wygląda to bardzo słabo. Superbet równomiernie, a może nawet bardziej dba z kolei o klientów, którzy mają już konto i oferuje wiele ciekawych kampanii. Bukmacher Superbet inwestuje spore środki, aby powiększać swój udział rynkowy i patrząc na statystyki, taka strategia ma swoje uzasadnienie, a także przekłada się na sukces.

W związku z tym, jak odmieniła się sytuacja na polskim rynku zakładów bukmacherskich i jak rozwinęła się technologia, to jednym z najważniejszych elementów jest również aplikacja mobilna. Superbet pod tym kątem na podstawie opinii graczy jest uznawany za jednego z najlepszych operatorów. Aplikacja mobilna jest dostępna do pobrania na dwa najbardziej popularne systemy operacyjne. Na podstawie poszczególnych rankingów trzeba przyznać, że aktualnie liderem pod tym kątem jest Superbet, a za jego plecami plasuje się Betclic.

Superbet opinie są również znakomite ze względu na szerokość oferty. U tego bukmachera każdy z graczy znajdzie coś dla siebie, zarówno w przypadku najważniejszych dyscyplin sportowych, jak i innych wydarzeń typu: Eurowizja.

Superbet bukmacher ma również kapitalną funkcję dla osób, które nie mają dostępu do transmisji. W Superbet TV dostępne są poszczególne wydarzenia sportowe, jak chociażby liga: NBA, rozgrywki tenisowe, czy też najlepsze ligi europejskie (włoska, francuska, hiszpańska czy niemiecka). Co istotne oglądanie meczów u tego bukmachera nie wymaga żadnej wpłaty pieniędzy, a po prostu zalogowania na konto gracza. Jest to zupełnie inne podejście w porównaniu z tym, czego wymagają inni bukmacherzy, co również przemawia na korzyść pozytywnych opinii o Superbet zakładach bukmacherskich.

Na naszej stronie sprawdzisz skróty ostatnich meczów!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją iGaming Nomads. Od 2 lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń.

Flashscore, Mecze na żywo, Skróty meczów 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
STS bonus nowy