Salah i Mane już strzelają

26.07.2018 07:35

Liverpool Football Club pokonał 2:1 Manchester City w rozegranym w nocy ze środy na czwartek czasu polskiego meczu International Champions Cup 2018.

The Reds do prestiżowej wygranej poprowadzili Mo Salah i Sadio Mane, którzy odpowiedzieli w drugiej odsłonie pojedynku na trafienie Leroya Sane, wielkiego nieobecnego Mistrzostw Świata w Rosji, które zakończyły się totalną kompromitacją, broniących tytułu Niemców.

Wracając do największych gwiazd klubu z Anfield Road, obaj piłkarze pojawili się na boisku już w drugiej połowie meczu i dali prawdziwy koncert gry, nie tylko trafiając do siatki, ale też tworząc całą masę kolejnych sytuacji.

Wszystko wskazuje więc na to, że Egipcjanin nie był gwiazdą jednego sezonu i razem m.in. z Senegalczykiem, który podpisał nowy kontrakt, może poprowadzić The Reds do wyczekiwanego od blisko 30 lat tytułu mistrzowskiego.

Zwłaszcza, że w przerwie letniej do Liverpoolu przybyli też bramkarz Alisson Becker, pomocnicy Naby Keita i Fabinho oraz skrzydłowy Sherdan Shaqiri.