Piłka nożna - wyniki na żywo
Mecze na żywo z piłki nożnej. Darmowe legalne meczyki i transmisje online w internecie. Mecze Polskiej Ekstraklasy, Angielskiej Premier League, Hiszpańskiej La Liga, Niemieckiej Bundesligi, Włoskiej Serie A i wiele więcej meczów na żywo za darmo.
Bonusy bukmacherskie
Legalny Bukmacher Totolotek
Legalny bukmacher Totolotek oferuje bonus dla nowych graczy, a także świetne kursy na piłkę nożną i ofertę na zakłady sportowe. Oferta dla użytkowników Flashscore.
Rejestracja
- Democrata GV - Patrocinense MG Brazylia Mineiro
- Lautaro de Buin - San Antonio Unido Chile 3 Liga
- Universidad de Concepcion - Magallanes Chile 2 Liga
- Princesa do Solimoes - Sao Raimundo AM Brazylia Amapaense
- Manta FC - Alianza Cotopaxi Ekwador 2 Liga
- Union de Santa Fe - Central Cordoba Argentyna Superliga Cup
- Arnett Gardens - Humble Lions Jamajka 1 Liga
- CA Agropecuario - Ferro Carril Oeste Argentyna Primera B Nacional
- Marineros de Puntarenas FC - Municipal Garabito Kostaryka 2 Liga
- Pachuca - Toluca Meksyk 1 Liga, Kobiety
- FC Leones - Atletico Huila Kolumbia 2 Liga
- Queretaro - Santos Meksyk 1 Liga, Kobiety
- Cumberland United Reserve - Fulham United FC Reserve Australia South Australia State League 1, rezerwy
- Maktaaral - SD Family FC Kazachstan Puchar
- Sawmer SC - Nangkiew Irat SC Indie Shillong Premier League
- Cumberland United - Fulham United FC Australia South Australia - State League 1
- Samtse FC - Daga United FC Bhutan Bhutan Premier League
- FC Goa II - Young Boys Of Tonca Indie Goa League
- Sportivo Ameliano - Club Sol de America Paragwaj Liga Rezerw
- Atlanta MH Oranje FC - Silver inning fc Indie Mumbai Elite League
- Kyran Shymkent - FC Aksu Kazachstan Puchar
- Stromsgodset - Sandefjord Fotball Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- FK Kokand 1912 - FK Buxoro Uzbekistan 2 Liga
- Hapoel Jerusalem U19 - Hapoel Ironi Hod HaSharon U19 Izrael Liga U19
- Wrexham - Salford City Anglia Liga Rezerw
- Bolton - Barrow Anglia Liga Rezerw
- Villa Dalmine - CA Ferrocarril Midland Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Preston North - Accrington Stanley Anglia The Central League
- Lincoln City - Mansfield Town Anglia Liga Rezerw
- Rojo FC - FC Envigado Kolumbia Colombia Liga Antioqueña de Fútbol
- Fleetwood Town U21 - Wigan Athletic U21 Anglia Development League U21
- Deportivo Laferrere - Deportivo Armenio Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Dimona SC - Shimshon Kafr Qasim Izrael 3 Liga
- Watford U21 - Bristol City U21 Anglia Development League U21
- Barnsley U21 - Coventry City U21 Anglia Development League U21
- Ipswich Town U21 - Bournemouth U21 Anglia Development League U21
- Atletico Nacional - Rionegros Aguilas Kolumbia Colombia Liga Antioqueña de Fútbol
- Ajax U19 Women - Chelsea U19 Women Międzynarodowe Towarzyskie klubów (K)
- Molde - Brann Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- Skovde AIK U21 - IF Elfsborg U21 Szwecja Liga U21
- Livingston - Queens Park Szkocja 1 Liga rezerw
- Kilmarnock - Queen of the South Szkocja 1 Liga rezerw
- Sheffield United U21 - Peterborough United U21 Anglia Development League U21
- Acassuso - Club Sportivo Italiano Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Mash'al Mubarek - FK Orol Nukus Uzbekistan 2 Liga
- NC Magra - CR Belouizdad Algieria 1 Liga
- Accra Lions - Akra Great Olympics Ghana 1 Liga
- Cf Pozuelo De Alarcon - Levante UD C Hiszpania 3 Liga, Kobiety
- Team Rhino - Tmt Gambia Gfa League First Division
- Brikama United - Steve Biko FC Gambia Gfa League First Division
- Ca Excursionistas Reserve - Ca Argentino De Merlo Reserves Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- E.D.P IND. Medellin - Ferrovalvulas Kolumbia Colombia Liga Antioqueña de Fútbol
- Total Soccer FC - Politecnico J.I.C Kolumbia Colombia Liga Antioqueña de Fútbol
- CA Excursionistas - Argentino de Merlo Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Uganda U20 - Kongo U20 Afryka All-Africa Games
- Ajax - Chelsea Europa Liga Mistrzów kobiet
- Colegiales Reserves - Cs Dock Sud Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- SV Babelsberg - Chemnitzer Niemcy 4 Liga (Northeast)
- Real Brasilia - Ferroviaria Araraquara Brazylia 1 Liga kobiet
- Belgrano - Banfield Argentyna Superliga Cup (rezerwy)
- Sao Paulo - AE Kindermann Brazylia 1 Liga kobiet
- Orebro SK Women - Gamla Upsala Międzynarodowe Towarzyskie klubów, Kobiety
- Gimnasia y Esgrima La Plata - Instituto de Cordoba Argentyna Superliga Cup (rezerwy)
- Defensa y Justicia - Newell's Old Boys Argentyna Superliga Cup (rezerwy)
- LR Vicenza - Fiorenzuola Włochy 3 Liga
- FC Suderelbe - Niendorfer Tsv Niemcy Oberliga Hamburg
- TSG Pfeddersheim - FV Dudenhofen Niemcy Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Sv Halstenbek-rellingen - Union Tornesch Niemcy Oberliga Hamburg
- Deportivo Merlo - Club Comunicaciones Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Estrella de Berisso - Deportivo Metalurgico Argentyna Campeonato Promocional
- Jong Emmen - HHC Hardenberg U21 Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
- Al Bidda SC - Al-Kharitiyath SC Katar QFA Cup
- Al Khor - Al Duhail Sc Katar QFA Cup
- Aali Club - Qalali Bahrajn 2 Liga
- Budaiya - Malkiya FC Bahrajn 2 Liga
- Al-Ittifaq Maqaba - Bahrain SC Bahrajn 2 Liga
- Gimnasia Y Tiro - Almirante Brown Argentyna Primera B Nacional
- Calcio Padova - Catania Włochy Puchar Serie C
- Sao Paulo Macapa FC - EC Macapa Brazylia Amapaense
- AE Tiradentes - Pague Menos Brazylia Cearense
- Hull City U21 - Birmingham City U21 Anglia Development League U21
- Estudiantes de Merida - Universidad Central de Venezuela FC Wenezuela 1 Liga
- Denbigh Town - Gresford Athletic Walia 2 Liga (północ)
- Guilsfield - Caersws Walia 2 Liga (północ)
- Briton Ferry - Afan Lido Walia 2 Liga (południe)
- Caerau Ely - Pontardawe Town Walia 2 Liga (południe)
- Holywell Town - Prestatyn Town Walia 2 Liga (północ)
- Kelty Hearts - Alloa Athletic Szkocja 3 Liga
- St. Mochtas - Dundalk Irlandia Leinster Senior Cup
- Blyth Spartans - Buxton Anglia National League, północ
- Braintree Town - Weymouth Anglia National League, południe
- NUI Maynooth - Shelbourne FC Irlandia Leinster Senior Cup
- Drogheda United - Athlone Town Irlandia Leinster Senior Cup
- Malahide United - Lucan United FC Irlandia Leinster Senior League
- Wayside Celtic - Killester Donnycarney F.C Irlandia Leinster Senior League
- Truro City - Eastbourne Borough Anglia National League, południe
- Hampton & Richmond - Welling United Anglia National League, południe
- Bishop's Stortford - King's Lynn Town Anglia National League, północ
- Barnet - Eastleigh Anglia Anglia 5 Liga
- Bradford City - Notts County Anglia Anglia 4 Liga
- Ghana U20 - Senegal U20 Afryka All-Africa Games
- Benfica - Olympique Lyon Europa Liga Mistrzów kobiet
- IA/Kari/Skallagrimur/Vikingur Olafsvik U19 - HK/Ymir II U19 Islandia Liga U19
- Firpo - CD Dragon Salwador 1 Liga, Kobiety
- USM Alger - ES Setif Algieria 1 Liga
- Orense SC - Imbabura SC Ekwador 1 Liga
- Cumbaya FC - Mushuc Runa Ekwador 1 Liga
- Deportivo La Guaira - Carabobo FC Wenezuela 1 Liga
- Deportivo Maldonado - Defensor Sporting Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Chattanooga FC - Miami United RPA Puchar
- Central Cordoba - Independiente Argentyna Superliga Cup (rezerwy)
- Club Comunicaciones - Fenix Argentyna Primera B Metropolitana
- Libertad FC - L.d.u. Quito Ekwador 1 Liga
- Orense SC - Imbabura SC Ekwador 1 Liga
- Argentinos Juniors - Rosario Central Argentyna Superliga Cup
- Gainare Tottori - Kamatamare Sanuki Japonia 3 Liga
- FC Imabari - FC Gifu Japonia 3 Liga
- Fagiano Okayama - Mito Hollyhock Japonia Japonia 2 Liga
- Blaublitz Akita - Tochigi SC Japonia Japonia 2 Liga
- Montedio Yamagata - Fujieda Myfc Japonia Japonia 2 Liga
- Vegalta Sendai - Roasso Kumamoto Japonia Japonia 2 Liga
- JEF United Chiba - Shimizu S-Pulse Japonia Japonia 2 Liga
- Oita Trinita - Kagoshima United FC Japonia Japonia 2 Liga
- Ventforet Kofu - Iwaki SC Japonia Japonia 2 Liga
- Yokohama FC - Thespakusatsu Gunma Japonia Japonia 2 Liga
- Kataller Toyama - Zweigen Kanazawa Japonia 3 Liga
- Tegevajaro Miyazaki - Azul Claro Numazu Japonia 3 Liga
- Matsumoto Yamaga FC - Morioka Grulla Japonia 3 Liga
- AC Nagano Parceiro - Fukushima United F.C. Japonia 3 Liga
- Nara Club - Vanraure Hachinohe Japonia 3 Liga
- Giravanz Kitakyushu - FC Osaka Japonia 3 Liga
- Ehime FC - V-Varen Nagasaki Japonia Japonia 2 Liga
- FC Ryukyu - Yokohama Scc Japonia 3 Liga
- Tokushima Vortis - Renofa Yamaguchi Japonia Japonia 2 Liga
- Sagamihara - Omiya Ardija Japonia 3 Liga
- Aucas - El Nacional Ekwador 1 Liga
- Deportivo Cuenca - Deportivo Macara Ekwador 1 Liga
- San Lorenzo - Godoy Cruz Argentyna Superliga Cup
- River Atletico Clube - Altos Brazylia Copa do Nordeste
- America RN - ABC Futebol Brazylia Copa do Nordeste
- CRB - SD Juazeirense Brazylia Copa do Nordeste
- Club Aurora - Royal Pari FC Boliwia 1 Liga
- Universidad Catolica del Ecuador - Barcelona SC Ekwador 1 Liga
- Aucas - El Nacional Ekwador 1 Liga
- Atletico Tucuman - Defensores de Belgrano Argentyna Puchar Argentyny
- Belgrano - Lanus Argentyna Superliga Cup
- Esporte Clube Bahia - EC Vitoria Brazylia Copa do Nordeste
- Fortaleza Ec - Ceara SC Brazylia Copa do Nordeste
- Sport Club do Recife - Clube Nautico Capibaribe Brazylia Copa do Nordeste
- Csd San Martin Reserves - Ca Villa San Carlos Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Colegiales Reserves - Cs Dock Sud Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Sacachispas FC - Csd Liniers Reseves Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Canuelas FC Reserves - Ca Argentino De Quilmes Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Ca Los Andes - Ca Fenix Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Defensa y Justicia - Atletico de Rafaela Argentyna Puchar Argentyny
- Club Deportivo Tecnico Universitario - Independiente Del Valle Ekwador 1 Liga
- Racing Club - San Martin Burzaco Argentyna Puchar Argentyny
- Emelec - Delfin SC Ekwador 1 Liga
- Sestri Levante - AS Gubbio Włochy 3 Liga
- Virtus Francavilla - Nuova Monterosi Włochy 3 Liga
- Sorrento Calcio - Juve Stabia Włochy 3 Liga
- AC Lumezzane - Vecomp Verona Włochy 3 Liga
- UC Albinoleffe - AC Pro Sesto Włochy 3 Liga
- Giana Erminio - Alessandria Calcio Włochy 3 Liga
- AZ Picerno - Latina Calcio Włochy 3 Liga
- Benevento - Monopoli Włochy 3 Liga
- Messina FC - US Foggia Włochy 3 Liga
- Fiorenzuola - Pro Patria Włochy 3 Liga
- Trento Calcio 1921 - AC Mantova Włochy 3 Liga
- US Recanatese - US Ancona 1905 Włochy 3 Liga
- Fc Giugliano 1928 - Avellino Włochy 3 Liga
- Delfino Pescara 1936 - Pontedera Włochy 3 Liga
- Torres - Vis Pesaro 1898 Włochy 3 Liga
- Perugia - ASD Pineto Calcio Włochy 3 Liga
- Spal - Carrarese Włochy 3 Liga
- LR Vicenza - Legnago Włochy 3 Liga
- Lucchese Libertas - AC Cesena Włochy 3 Liga
- Rimini Calcio Fc - Olbia Calcio Włochy 3 Liga
- Pro Vercelli - Calcio Padova Włochy 3 Liga
- US Pergolettese - Novara FC Włochy 3 Liga
- Torre Neapolis - Catania Włochy 3 Liga
- Arezzo - Unione Sportiva Fermana Włochy 3 Liga
- Juventus Next Gen - Entella Włochy 3 Liga
- AC Renate - Union Arzignanochiampo Włochy 3 Liga
- Triestina Calcio - Atalanta Bc U23 Włochy 3 Liga
- Audace Cerignola - Potenza SC Włochy 3 Liga
- Brindisi - Taranto Sport Włochy 3 Liga
- Crotone - US Casertana 1908 Włochy 3 Liga