Ranking bukmacherów 2022 - Superbet pnie się w górę stawki!

Każdy gracz chce obstawiać u najlepszego bukmachera. Dla każdego może oznaczać to jednak coś innego. Jeden liczy na darmowe bonusy, inny na wysokie kursy, kolejny na grę bez podatku, a jeszcze inny na możliwość tworzenia swoich zakładów. Wszystkie te elementy wpływają na ranking bukmacherski. Sprawdź, jacy operatorzy w 2022 roku są najlepsi i jacy zasługują na szczególną uwagę. Serdecznie zapraszam!

Co wpływa na ranking bukmacherów?

Wprawieni gracze wiedzą, czym jest ranking bukmacherów i czy warto z niego korzystać. Niewtajemniczonym powiem, że jest to zestawienie legalnych zakładów bukmacherskich. Można w nim poznać aktualne bonusy bukmacherów i sprawdzić mocne i słabe strony, aby finalnie dowiedzieć się, kto jest najlepszy, a kto ma jeszcze wiele do poprawy. Na to, kto jest pierwszy w ranking bukmacherów, a kto zajmuje np. 4. miejsce, wpływ ma wiele różnych czynników.

Jednym z najważniejszych są oczywiście bonusy bukmacherskie dla stałych i nowych graczy. Komplet bonusów, które posiada np. Superbet, czyli: zakład bez ryzyka, darmowy zakład, bonus od depozytu oraz ciekawe promocje dla już zarejestrowanych pozytywnie wpływają na ocenę bukmachera i na jego miejsce w rankingu.

Kolejny ważny aspekt to dogodności dla graczy. Za takie należy uznać dobre i sprawnie działające strony internetowe oraz aplikacje mobilne, metody płatności czy np. możliwość tworzenia własnych zakładów. Warto jeszcze zwrócić uwagę na szerokość oferty oraz kursy bukmacherskie - bardzo często to właśnie na je sprawdzają typerzy. Wszystkie te elementy wpływają na opinie graczy oraz ekspertów, które finalnie przekładają się na ranking bukmacherski. Im wyższa pozycja, tym więcej osób zainteresuje się daną firmą.


Coraz wyższa pozycja Superbeta w rankingu bukmacherskim

W 2019 roku na naszym rynku zakładów bukmacherskich online zadebiutował Superbet. Niech nikt jednak nie myśli, że ta firma działa tylko od 4 lat. Superbet swoją działalność rozpoczął w Rumunii w 2009 roku. Od tego czasu sukcesywnie polepszał swoją pozycję i stał się największym bukmacherem Europy Środkowo-Wschodniej. Zdobyta wiedza oraz bardzo duży kapitał spowodowały, że Superbet rozpoczął działania w Polsce.

Ranking bukmacherów nie lubi stagnacji i dlatego omawiana firma od samego początku mocno miesza. Superbet zapewnia nowym graczom komplet bonusów na start (freebet, cashback i bonus od wpłaty), a dla stałych ma liczne promocje. Poza tym może pochwalić się bogatą ofertą na zakłady i licznymi udogodnieniami. W wielu rankingach bukmacherskich Superbet w ciągu czterech lat wspiął się w okolice podium.

STS i Fortuna mogą czuć się zagrożone?

Od wielu lat polskim rynkiem zakładów wzajemnych rządzą dwie firmy. Mowa tutaj oczywiście o STS-ie i o Fortunie, które mogą pochwalić się zdecydowanie największą liczbą graczy. Każdy, kto interesuje się obstawianiem wie, że to właśnie te dwie firmy otwierają większość rankingów bukmacherskich. Jak na razie przewaga jest spora, ale nowi i ambitni bukmacherzy wierzą, że są w stanie mocno namieszać.

Wspominałem już o Superbecie, który bardzo szybko zdobył uznanie graczy. To właśnie on otwiera peleton pościgowy, ale takie firmy jak BETFAN, TOTALbet, Etoto czy ForBET również mają sporo do powiedzenia. Ranking bukmacherski nie jest stały i dochodzi w nim do wielu zmian. Kto wie, kto będzie rządził naszym rynkiem w najbliższych miesiącach i latach.

W tym tekście dokładnie wytłumaczyliśmy, czym jest ranking bukmacherów i na jakie aspekty ma on wpływ. No koniec zachęcamy do sprawdzenia naszej zakładki bukmacherzy, w której dowiesz się jeszcze więcej w tym temacie.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów.

_____
Adam Kaźmierczak - redaktor portalu Zagranie.com absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMK w Toruniu oraz specjalista od SEO & Social marketingu.

Flashscore, Mecze na żywo, Skróty meczów 0

    Pokaż więcej postów
    Zgłoś błąd
    STS bonus nowy